location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: SUBARU AUTOMOBIĻA NOTEICĒJS AIZMUGURĒ (SRVD)*1*2

Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: TĀLO GAISMU ASISTENTS (HBA)*1*2

Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.

 REDZAMĪBA VISOS VIRZIENOS

Ņemot vērā vadītāja skata leņķi, ir veikti tādi dizaina uzlabojumi, kas nodrošina labāku redzamību automobiļa priekšā un aizmugurē.

AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA UN AKTĪVĀ VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅA

Ja automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezes momenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa. Un aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma stratēģiski izmantos bremzēšanas spēku, novadot vilcējspēku riteņiem, kas atrodas līkuma ārpusē, tā rezultātā tiek nodrošināta precīzāka vadāmība un labāka kontrole. Tāpēc tev būs vieglāk izbraukt asus pagriezienus.

 IZVAIRĪŠANĀS NO NEGADĪJUMA

Pateicoties SGP, zemajam smaguma centram, uzlabotajai piekarei un stiprībai, situācijās, kad vadītājs cenšas izvairīties no negadījuma, automobilis spēj reaģēt momentāni.

DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJS

Pateicoties SGP dizaina zemajam smaguma centram, dzinējs un pārnesumkārba tagad atrodas sevišķi zemu, lai sadursmes gadījumā tie paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASS

Lokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodas Subaru XV salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā, durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicoties izturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēt trieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automobilī. Kaut arī karkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.

 DROŠĪBAS SPILVENI

Priekšējie drošības spilveni, priekšējie sānu drošības spilveni, drošības aizkari un kāju drošības spilvens ietilpst SUBARU XV pamataprīkojumā, un tie visiem pasažieriem nodrošina augstāka līmeņa aizsardzību, ja notiek sadursme.

 

PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI AR AIZSARDZĪBU PRET KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMĀM

Šie sēdekļi, kas padarīti vēl ērtāki un autovadītājam ļauj justies stabilāk un līdz ar to labāk kontrolēt situāciju, vienlaikus palīdz izvairīties arī no kakla skriemeļu traumām, ko var izraisīt noteikta veida sadursmes. 

DROŠĪBAS JOSTAS

Ja automobilis ir pakļauts trieciena iedarbībai, drošības jostas bloķējošais stiprinājums ierobežo iegurņa fiksējošās daļas kustību un samazina triecienu krūškurvja zemākajā daļā. Šāda konstrukcija sniedz papildu drošību un aizsardzību pret savainojumiem.

 

*1 Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu un satiksmes noteikumu ievērošanu. Rūpējoties par braukšanas drošību, nepaļaujies vienīgi uz uzlabotās drošības pakotnes priekšrocībām! Sistēmas darbībai ir
ierobežojumi. Sīkāku informāciju par sistēmas darbību un tās ierobežojumiem skati lietotāja rokasgrāmatā. Vairāk informācijas jautā vietējā pārstāvniecībā.
*2 1.6i Ridge, 2.0i Ridge, 2.0i Summit