location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding
;

PILNĪBĀ APRĪKOTAM SUBARU
OUTBACK TAGAD ĪPAŠA CENA

< >

LASĪT VAIRĀK

Galerija

Vairāk rakstu

Modeļi

Modeļi

ModeļiCenasTransmisija
2.5i Base 31 990  Lineartronic
2.5i Ridge 33 900  Lineartronic
2.0D Base 34 590  Lineartronic
2.0D Ridge 36 500  Lineartronic

Boxerdiesel

ModeļiCenasTransmisija
2.5i Summit 38 000  Lineartronic
2.0D Summit 40 600  Lineartronic
360°

360°

panorāma

Tungsten Metallic
Eksterjers

Eksterjers

Salons
 • Salons
 • Ērtība
 • Daudzpusīgums
 • 360°
Salons

Salons

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli, savukārt pārdomātā kravas telpa piedāvā dažādas iespējas ikdienas piedzīvojumiem.

Interjera elementi

Ērtība

Salons

Lai katra diena ir lieliska! Outback ģeniālais dizains un tehnoloģijas lieliski sevi apliecina un ir īpaši noderīgas. Tām piekļuvi nodrošina centrālais 7 collu skārienekrāns un LCD displejs. Tavā rīcībā būs jaunā premium klases audiosistēma ar 12 Harman/Kardon skaļruņiem*1 vai audiosistēma ar sešiem skaļruņiem. Turklāt visa informācijas un izklaides sistēma ir saderīga ar viedtālruņiem, tāpēc tev būs viegli uzturēt kontaktus.*2

 

*1 Tikai Summit modelim. *2 Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automašīnu, nelieto skārienekrānu.

Daudzpusīgums

Salons

Tā kā vajadzības mēdz būt dažādas, ir patīkami apzināties, ka Outback palīdzēs visādās situācijās. Nospiežot pogu, elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis* atveras, lai tu uzreiz varētu piekļūt bagāžas nodalījumam, tādējādi ievietot mantas automašīnā ir īpaši ērti.

* Tikai Summit modelim.

360°

Salons

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.

Eyesight

Eyesight

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereo kameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un distanci, sistēma atpazīst ne tikai automašīnas, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus.*2 Kad sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc jaunajā Outback tu jutīsies drošāk.
lasīt vairāk par Eyesight

Tehnoloģijas
 • BOXER DZINĒJI
 • Simetriskā pilnpiedziņa
 • Transmisija
BOXER DZINĒJI

Tehnoloģijas

Pavisam nedaudzi automobiļi spēj parādīt tik pārliecinošu sniegumu kā Outback, tādēļ tevi nepārsteigs veids, cik unikāli tas tiek panākts. SUBARU bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visai automašīnai zemāku gravitācijas centru un labāku līdzsvaru. Turklāt virzuļu kustības ir vērstas viena pret otru, tādējādi mazinot vibrācijas.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

Simetriskā pilnpiedziņa

Tehnoloģijas

Pilnpiedziņa ar aktīvu griezes momenta sadalījumu SUBARU TEHNOLOĢIJAS Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc jaunais Outback tā sajūsmina. Subaru automašīnas aizvien ir ļāvušas vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tām raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automašīna ir izturīga pret sānsveri un tai piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automašīnai ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

lasīt vairāk par simetriskā pilnpiedziņa

Transmisija

Tehnoloģijas

Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti, tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas jaunajam Outback nodrošina savā klasē labākos degvielas patēriņa rādītājus – 6,1l/100 km (Diesel Lineartronic). Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana palīdz saglabāt vieglu un līganu gaitu un atsaucību gan 2,0D, gan 2,5i dzinējiem. Savukārt Lineartronic transmisija, kas tiek izmantota kopā ar 2,0D dzinēju, ļauj dzinējam darboties ar augstāku griezes momentu, padarot auto gaitu līdzenāku un samazinot mehāniskos trokšņus. Uzlabotais variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu, un tādējādi nodrošina vadītājam ciešu un ērtu saikni ar automašīnu.

lasīt vairāk par transmisija

Drošība
 • Aktīvā
 • Pasīvā
Aktīvā

Drošība

Mēs, Subaru komanda, uzskatām, ka par laimīgu var nosaukt tikai to negadījumu, kas neatgadās. Tāpēc jauno Subaru mēs esam aprīkojuši ne tikai ar simetrisko pilnpiedziņu, kas nodrošina kontroli teju vai jebkādos laikapstākļos, bet arī ar Subaru bokserdzinēju, kas, pateicoties zemajam smaguma centram, padara automobili stabilāku. Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC) un iespaidīgā izmēra bremzes piedod jaunajam Outback sportiskus refleksus, un tas ir izveicīgāks, kad tu manevrē, lai izvairītos no briesmām.

Pasīvā

Drošība

Nav iespējams novērtēt to, kas atrodas automašīnā, tāpēc Outback rūpējas par tevi un taviem pasažieriem, liekot lietā augstas kvalitātes drošības sistēmas, piemēram, septiņus SRS* drošības spilvenus, lokveida stingrības karkasu un pat konstrukciju, kas pasargā salonu sadursmes gadījumā. Dzīvē nākas sastapties ar riskantām situācijām, bet mēs cītīgi strādājam, lai visvērtīgākais tavā jaunajā Outback būtu pasargāts.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportēšana

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs

 • audio un navigācija