location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

Boxer dzinēji

atpakaļ uz Outback

 

Pavisam nedaudzi automobiļi spēj parādīt tik pārliecinošu sniegumu kā Outback, tādēļ tevi nepārsteigs veids, cik unikāli tas tiek panākts. SUBARU bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visai automašīnai zemāku gravitācijas centru un labāku līdzsvaru. Turklāt virzuļu kustības ir vērstas viena pret otru, tādējādi mazinot vibrācijas.

zemāku gravitācijas centru

Uzlabota stabilitāte un ilgstoša veiktspēja

Tā kā dzinēja blokam ir plakanāks profils un tas atrodas zemāk šasijā, viss automobilis ir daudz stabilāks un izturīgāks pret sānsveri nekā cita veida konstrukcijas.

 

Dzinēja plakanā konstrukcija ir stabila un saglabā līdzsvaru, radot mazāk vibrāciju nekā tās pašas klases V veida vai vienrindas četru cilindru dzinēji, tas nodrošina lielāku izturību un uzticamāku darbību.

SUBARU BOXER DIESEL 2,0 litru DOHC, TURBO

Tagad 2,0 litru DOHC TURBO SUBARU BOXER DIESEL dzinējs var lepoties ar labāku degvielas ekonomiju un ir kļuvis par pievilcīgu risinājumu jaudīgam un vienlaikus ekonomiskam pasažieru automobilim. Apbrīnojami augstais 350 Nm maksimālais griezes moments tiek sasniegts vien pie 1600 apgriezieniem minūtē, un jauda būs vienmērīga arī izšķirošā brīdī - apsteidzot citas automašīnas vai braucot augšup pa stāvu nogāzi. Turklāt šis jaunais dzinējs darbojas tīrāk un tagad atbilst Euro6b standartam, turklāt tas ir klusāks un rada mazāk vibrāciju, tādējādi nodrošinot patīkamu braucienu ikvienam pasažierim. Keramiskās kvēlsveces paātrinās dzinēja iedarbināšanu aukstā laikā.

 

MAKSIMĀLĀ JAUDA:
110 kW (150 ZS) / 3600 apgr./min
MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS:
350 Nm (35,7 kgfm) / 1600–2800 apgr./min
DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*:
6,1 l/100 km
CO2 IZMEŠI*:
159 g/km

SUBARU BOXER 2,5 litru DOHC

Tradicionāli jaudīgo Outback 2,5 litru DOHC dzinēju, kam raksturīga izlīdzināta darbība, esam padarījuši vēl varenāku un ekonomiskāku. Esam veikuši arī īpašus uzlabojumus, lai palielinātu griezes momentu vidējā un zemā diapazonā, tāpēc, uzsākot kustību, tavam automobilim būs vairāk jaudas. Tu ievērosi, ka tas ir kļuvis vēl atsaucīgāks pilsētā un vēl aizraujošāks uz šosejas, nodrošinot izcilu 235 Nm griezes momentu pie zemākiem, proti, 4000, apgriezieniem minūtē. Kopā ar Lineartronic tas darbojas ekonomiskāk un tīrāk, rūpējoties par tavu maku un vidi.

 

 

MAKSIMĀLĀ JAUDA:
129 kW (175 ZS) / 5800 apgr./min
MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS:
235 Nm (24,0 kgfm) / 4000 apgr./min
DEGVIELAS PATĒRIŅŠ*:
7,0 l/100 km
CO2 IZMEŠI*:
161 g/km