location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding
Modeļi

Modeļi

ModeļiCenasTransmisija
1.6i 20 900 eur 5MT
1.6i 22 550 eur Lineartronic
1.6i Sport 23 500 eur 5MT
1.6i Sport 25 150 eur Lineartronic
2.0i 22 600 eur 6MT
2.0i 24 250 eur Lineartronic
2.0i Sport 25 200 eur 6MT
2.0i Sport 26 850 eur Lineartronic
2.0i Business Sport 28 700 eur 6MT
2.0i Business Sport 30 350 eur Lineartronic

Boxerdiesel

ModeļiCenasTransmisija
2.0D 25 300 eur 6MT
2.0D Sport 27 200 eur 6MT
2.0D Business Sport 30 900 eur 6MT
360°

360°

panorāma

Crystal Black Silica
Eksterjers

Eksterjers

Subaru jums vienmēr dos iespēju izaicināt gan pilsētas satiksmi, gan dubļainos meža ceļus. Paskatieties, piemēram, uz iespaidīgajām riteņu arkām, kas būvētas tā, lai izturētu grūtos apstākļos. 17 collu alumīnija diski atklās automobiļa patieso dabu un sniegs Jums nedaudz vairāk.

EKSTERJERA ELEMENTI

 

Salons
 • Ērtība
 • Salons
 • Daudzpusīgums
 • 360°
Ērtība

Salons

Subaru automobiļu ražotājs vēsturiski ir arī lidmašīnu ražotājs, un tas īpaši redzams XV autovadītāja vietas ergonomiskajā dizainā. Visas funkcijas ir viegli vadāmas, pogas un slēdži ir ērti aizsniedzami.

lasīt vairāk par Ērtība

Salons

Salons

Mēs varētu plaši stāstīt par Subaru XV interjeru. Tas ir ļoti rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu komfortu gan autovadītājam, gan pasažieriem. Ņemot vērā automobiļa īpaši garo garenbāzi un ietilpīgo virsbūvi, pasažieriem ir pietiekami daudz vietas gan priekšējos, gan aizmugures sēdekļos. Turklāt tie ir augstu novietoti, kas nodrošina īpaši labu redzamību visos virzienos. Taustei patīkams ir arī mīkstais interjera apdares materiāls, ar ko pārklāts Subaru XV panelis un citas interjera detaļas

INTERJERA ELEMENTI

Daudzpusīgums

Salons

Subaru uzlabotā balstiekārta ietaupa daudz vietas bagāžas nodalījumā. Pat ja automobilī esat pieci cilvēki, bagāžai ir pietiekami daudz vietas. Aizmugures sēdeklis ir arī dalāms un nolokāms. Tad patiesi ir daudz vietas bagāžai!

 

360°

Salons

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.
Tehnoloģijas
 • Boxer dzinēji
 • Simetriskā pilnpiedziņa
 • Transmisija
Boxer dzinēji

Tehnoloģijas

Subaru bokserdzinēji ir viegli un kompakti. Horizontāli pretim novietotie cilindri darbojas daudz vienmērīgāk un efektīvāk nekā vienrindas vai V-veida dzinēji. Virzuļi visu laiku kustas vienā horizontālā plaknē, kas samazina vibrāciju un nodrošina izcilu līdzsvarotību. Turklāt plakanā dzinēja konstrukcija pazemina automobiļa smaguma centru, kas savukārt vēl vairāk uzlabo vadāmību. Bokserdzinējs ir XV sportiskuma pamatā un sniedz tādu braukšanas baudījumu, kādu var nodrošināt vien nedaudz konkurentu.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

Simetriskā pilnpiedziņa

Tehnoloģijas

 

Simetriskās pilnpiedziņas sistēmu Subaru izstrādāja 1972. gadā. No tā laika sistēma ir pilnveidojusies, kļūstot mūsdienās par vienu no pasaules visattīstītākajām četru riteņu piedziņas sistēmām. Galvenā sistēmas iezīme ir simetrisks dzinēja jaudas sadalījums. Šī unikālā sistēma nodrošina līdzsvaru, un tai ir zemāks smaguma centrs, salīdzinot ar citām līdzīgām transmisijām. Ja kāds no automobiļa riteņiem zaudē saķeri, jauda tiek automātiski pārdalīta starp priekšējo un aizmugurējo asi. Vadot šādi aprīkotu automobili, jūs vienmēr varat būt pārliecināts par vislabāko stabilitāti un līdzsvaru ik brīdi.

lasīt vairāk par Simetriskā pilnpiedziņa
Transmisija

Tehnoloģijas

Subaru pārnesumkārbu zemais smaguma centrs un mazais svars ir perfekti piemērots bokserdzinējam. Pārnesumkārbai ir būtiska nozīme saķeres, manevrētspējas un sportiskas braukšanas nodrošināšanā. Vienalga, vai dodat priekšroku manuālajai vai automātiskajai pārnesumkārbai, tā būs veidota pēc sporta automobiļu tehnoloģijām, ieskaitot pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas uz stūres, kas ietilpst 2,0i Sport modeļa standartaprīkojumā. 

lasīt vairāk par transmisija

Drošība
 • Aktīvā
 • Pasīvā
Aktīvā

Drošība

Subaru XV ir auto tiem, kuriem patīk braukt aktīvi, tomēr droši saspringtas satiksmes apstākļos. Pastāvīgā četru riteņu piedziņa, simetriskā transmisija un bokserdzinējs nodrošina izcilu stabilitāti uz ceļa jebkuros laika apstākļos. Arī Subaru VDC sistēma (automobiļa dinamiskās kontroles sistēma) ļauj nezaudēt saķeri pat tad, kad ceļš kļūst slidens. Papildu drošība tiem, kuriem patīk braukt.

 

 

Pasīvā

Drošība

Subaru XV ir aprīkots ar daudziem tehniskiem risinājumiem, lai palielinātu drošību gan autovadītājam, gan pasažieriem. Pilnveidoti SRS drošības spilveni*, kakla skriemeļu aizsardzība un drošības jostu spriegotāji ir tikai daži no tiem. Automobiļa virsbūve ir ļoti izturīga, un salonu ieskauj lokveida karkass papildus drošībai.

*Supplemental Restraint System.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportēšana

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs

 • audio un navigācija