location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Jaunumi

Stingrāki testi braukšanai lielā ātrumā garantē labāku drošību

Subaru ir nosprauduši mērķi – būvēt pasaulē drošākos automobiļus. Visi testi un novērtējumi apliecina, ka mēs esam uz pareizā ceļa. Tagad ir sperts vēl viens solis tālāk. Novembrī Bifukas izstrādes ražotnē pie Hokkaido, Japānā, tiek ieviesta jauna testu programma.

 

Subaru Bifukas ražotnes kopējā platība ir vairāk nekā 3,6 miljoni kvadrātmetru, un tā jau vairāk nekā 20 gadus tiek izmantota ziemas testu veikšanai. Gadu gaitā centrs ir ticis pilnveidots, un 2003. gadā tika atklāta pirmā liela ātruma trase. Teritorijā ir uzbūvētas arī virsmas, kas imitē konkrētu tirgu prasības. Daži piemēri ir Eiropas pilsētu vide un betona ceļu posmi.

 

Tā kā infrastruktūra un satiksme nemitīgi mainās, Subaru modernizēja liela ātruma trasi, lai tā labāk atspoguļotu Eiropas šosejas, un uzbūvēja jaunu pilsētvidi. Jaunās trases ietver arī posmus, kas simulē kā ceļus, tā apvidus apstākļus.

 

Testu centrs būs arī bāze palīgsistēmas EyeSight testēšanai un turpmākai pilnveidošanai. Šobrīd Subaru atrodas pēdējo pilnveidojumu posmā, lai atklātu Touring Assist – tas būs liels solis pašbraucošo automobiļu ieviešanas virzienā – arī Eiropā. Pirmais automobilis, kas tika aprīkots ar Touring Assist, bija atjauninātais Subaru Levorg modelis. Pirms dažiem mēnešiem Japānas tirgū sistēma tika iekļauta Levorg standarta aprīkojumā.