location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Jaunumi

Subaru atkal apbalvots par augstāko atlikumvērtību

Neskaitot Boxer dzinējus un pastāvīgo pilnpiedziņu, Subaru izceļas ar augstu atlikumvērtību. Un tas notiek ne tikai Ziemeļvalstīs. Tagad divi neatkarīgi ASV un Kanādas institūti ir godalgojuši Subaru par augsto lietoto automobiļu vērtību.

 

Kanādas Automobiļu līzinga ceļvedis (ALG) apbalvojis Subaru par labāko zīmolu atlikumvērtības ziņā. Šis Subaru ir trešais apbalvojuma gūšanas gads pēc kārtas, šoreiz uzvarot piecos segmentos. Subaru augstas atlikumvērtības uzvaru posms turpinās, zīmola sporta modeļiem, pasažieru automobiļiem un krosoveriem piedāvājot augstāku vērtību, nekā to attiecīgajās klasēs nodrošina citi zīmoli.

Vairāk informācijas: https://www.alg.com/vehicle-awards.html

 

Kelley Blue Book (ASV) Subaru XV ir norādīts kā modelis, kura īpašniecība 5 gadu periodā izmaksā vismazāk.

Vairāk informācijas: https://www.kbb.com/new-cars/5-year-cost-to-own-awards/best-cto-compact-suv-crossover/

 

"Vissvarīgākais automobiļa īpašniecības mērs ir vērtības krišanās. Statistika runā skaidru valodu. Subaru vērtība saglabājas augsta. Ir patīkami saņemt apliecinājumu, ka šis fakts ir spēkā ne tikai Baltijas valstīs," saka Ringo Rahumels (Ringo Rahumeel), Subaru Nordic.