location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Jaunumi

Jaunais Subaru Impreza tagad Latvijā

 

Impreza ir viens no zināmākajiem nosaukumiem Subaru modeļu klāstā. Impreza, kas Japānā ieguva “Gada auto” titulu, piektā paaudze tagad ir nonākusi Latvijā.

Gadiem ilgi Subaru modeļu pamatā ir bijuši unikāli bokserdzinēji un pastāvīga simetriska pilnpiedziņa. Arī jauno Impreza raksturo šīs zināmās un Subaru gadījumā tradicionālās īpašības, kurām tagad ir pievienojušies vairāki risinājumi, kas paaugstina kvalitāti un lietošanas komfortu.

Modeļa atjaunināšanas laikā Impreza garums palielinājās par 45 mm, platums – par 35 mm, savukārt dinamiskāka ārējā izskata interesēs automobilis, salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi, ir par 10 mm zemāks. Palielinātie izmēri piešķīra plašumu gan bagāžas nodalījumam, gan automobiļa salonam.

Jaunā Impreza salons ir līdzīgs pirms pāris mēnešiem pārdošanā nonākušajam Subaru XV. Abu modeļu interjera dizainu autobūves eksperti pagājušajā gadā ierindoja starp desmit labākajiem automobiļu interjeriem pasaulē. To rotā maigi un eleganti materiāli, tas ir vienlaicīgi moderns un stilīgs.                 

Subaru mērķis ir ražot pasaulē visdrošākos automobiļus. Pagājušā gada beigās veiktajā Euro NCAP testā jaunais Subaru Impreza ieguva maksimālās 5 zvaigznes un tas tika novērtēts par visdrošāko līdz šim pārbaudīto ģimenes automobili.

Kā raksturīgi Subaru, Impreza ir labs aprīkojums, sākot jau ar bāzes līmeni. Visu modeļu standarta aprīkojumā ietilpst automātiskā pārnesumkārba, pastāvīga pilnpiedziņa, Apple CarPlay/Android Auto un EyeSight vadītāja palīgsistēma ar adaptīvo kruīza kontroli.

EyeSight sistēma atpazīst automobiļus, motociklus, velosipēdistus un gājējus. Papildus adaptīvajai kruīza kontrolei sistēmā ietilpst automātiskā bremzēšana, brīdinājums par nobraukšanu no braukšanas joslas, noturēšanās uz braukšanas joslas palīdzības sistēma, sadursmi novērsoša gāzes samazināšana un palīdzība joslas maiņai.

Impreza dzinēju klāstā ietilpst bokserdzinēji ar 1,6 un 2 litru darba tilpumu. Abi benzīna dzinēji atbilst visstingrākajām vides prasībām Eiropā.

Latvijā Subaru Impreza cenas sākas no 19990 eiro.