Subaru Forester e-BOXER - labākais klasē

Ar izciliem rezultātiem visās kategorijās un visu laiku visaugstāko bērnu drošības novērtējumu jaunais Forester e-BOXER pārspēja konkurentus un tika atzīts par "Labāko klasē" 2019. gadā. Šis ir jau otrais Subaru iegūtais "Labākais klasē" vērtējums Euro NCAP drošības testos.

NCAP_2020.jpg

Subaru otro reizi pierāda savu izcilo drošību, iegūstot šī gada drošākā automobiļa titulu Euro NCAP drošības testos. Iepriekš šo godu pēc visu rezultātu apkopošanas 2017. gadā ieguva Subaru XV.

Piektās paaudzes Forester ir ieguvis visaugstāko vērtējumu ne tikai Eiropā. Japānā tas ierindojās pirmajā vietā 2018. gada NCAP programmā, kā arī saņēma Paaugstinātas drošības transportlīdzekļa apzīmējumu ar trīs plusiem (ASV +++) 2019. gada Japānas NCAP testos. Ražotājs pārliecinoši tuvojas savam mērķim - ražot pasaulē drošākos automobiļus.

Subaru mērķis ir desmit gadu laikā panākt, lai negadījumos, kuros iesaistīts Subaru automobilis, neietu bojā un netiktu nopietni ievainots neviens cilvēks. Šī vīzija attiecas ne tikai uz automobiļu pasažieriem, bet arī uz mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem - gājējiem, velosipēdistiem un citiem.