Jaunais Forester e-Boxer saņem Euro NCAP augstāko vērtējumu

- Subaru piecu zvaigžņu novērtējumu saņem astoto reizi pēc kārtas

- Forester saņēmis visu laiku augstāko novērtējumu savā klasē par bērnu drošību

 Subaru mērķis ir būvēt pasaulē drošākos automobiļus. Tagad šo mērķi ir sasniedzis vēl viens modelis – pilnīgi jaunais Forester e-Boxer. Pērnā gada Euro NCAP testos Subaru XV un Impreza tika izvēlēti kā drošākie automobiļi katrs savā klasē.

eboxer.png

Mērķis ir, lai neviens cilvēks netiktu nogalināts vai nopietni ievainots, negadījumā esot iesaistītam Subaru automobilim. Šī vīzija attiecas ne tikai uz autovadītājiem un pasažieriem, bet arī uz gājējiem, riteņbraucējiem un citiem neaizsargātiem ceļa lietotājiem.

Neskaitot augstos rezultātus pēc visiem kritērijiem, Forester saņēma visu laiku augstāko novērtējumu par bērnu drošību (91%) un izcilu rezultātu – 97% – par pieaugušo aizsardzību.

Subaru nule izstrādātā stingrā platforma – SGP – ir viens no automobiļu augstās drošības pamata iemesliem, taču arī autovadītāja palīgsistēma EyeSight ir vismaz tikpat svarīga, lai sasniegtu šo drošības vīziju. Kad šā gada Eiropas Gada auto konkursa laikā tika testētas dažādu automobiļu zīmolu automātiskās bremzēšanas sistēmas, Subaru Forester e-Boxer bija vienīgais automobilis, kas spēja pilnībā nobremzēt bez autovadītāja iejaukšanās, braucot ar ātrumu 85 km/h.

Līdz ar šo jaunāko apbalvojumu jaunais Forester ir saņēmis augstākos novērtējumus visos drošības testos visā pasaulē. Gan Japānas NCAP, gan Amerikas triecienu testos modelim ir piešķirts augstākais novērtējums, kā arī augstākais drošības novērtējums (Top Safety Pick) ASV un Lielās balvas godalga (Grand Prix Award) Japānā.