Visapmierinātākie automobiļu īpašnieki Zviedrijā brauc ar Subaru

Nesen publicētā AutoIndex 2020, lielākās klientu apmierinātības aptaujas Skandināvijā, rezultāti liecina, ka Subaru īpašnieki ir visvairāk apmierināti ar sava automobiļa izvēli.

AutoIndex ir lielākā un visplašāk izplatītākā klientu aptauja Skandināvijas valstīs. Ik gadu vairāk nekā 14 000 cilvēku atbild uz vairāk nekā 100 jautājumiem par viņu automobili, tā pārstāvniecību un remontdarbnīcu.  Fakts, kas padara AutoIndex rezultātus tik interesantus, ir tas, ka savus automobiļus vērtē tikai privātpersonas. Tādējādi vērtējums nāk tikai no cilvēkiem, kuri par automobili maksājuši ar savu naudu. Ir pamats uzskatīt, ka šie cilvēki uztver jautājumus nedaudz nopietnāk.

Šāgada ziņojums ietvēra 23 automobiļu zīmolus, un Subaru iekļuva pirmajā vietā ar visapmierinātākajiem automobiļu īpašniekiem.

AutoIndex 2020 Top 5:

  1. Subaru
  2. Honda
  3. Toyota
  4. Mercedes
  5. Volvo

Subaru rezultāti AutoIndex ir izcili – pēdējo 14 gadu laikā Subaru ir vienīgais automobiļu zīmols, kuram konsekventi izdevies iekļūt Top 3. Kopā ir bijušas sešas pirmās vietas, septiņas otrās un viena trešā.

“Mūsdienās arvien vairāk cilvēku dod priekšroku Subaru automobiļiem. Rezultāti apliecina, ka mēs esam spējuši piepildīt savu klientu augstās cerības. Mēs esam priecīgi un lepni, un arī saprotam, ka mums būs jāstrādā vēl centīgāk, lai saglabātu savas pozīcijas,” saka Kristers Blomdels (Christer Blomdell), Subaru Nordic AB rīkotājdirektors.