TĀDS IR SUBARU
PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Radot e-Boxer, mēs pilnveidojām savu modeļu labākās īpašības, bet līdztekus sevišķi rūpīgi izstrādājām tās iezīmes, kuras mūsu klienti vērtē visaugstāk. Mēs pat neapsvērām iespēju vienkārši novietot elektromotoru uz aizmugures ass, jo tāds novietojums negatīvi ietekmētu Forester īpašības. Tā vietā mēs izvēlējāmies elektromotoru ievietot pārnesumkārbā. Tādā veidā mūsu pilnpiedziņa saglabājas tāda, kādai tai jābūt – pastāvīga un simetriska.

Pateicoties šim risinājumam, mēs varam piedāvāt maksimālu vilkšanas jaudu. Forester e-Boxer iespaidīgā vilktspēja sasniedz 1870 kg.

Elektromotors jau uzreiz nodrošina par 65 Nm augstāku griezes momentu, kas nozīmē labāku paātrinājumu un papildu jaudu tieši tad, kad tā nepieciešama. Tā kā papildu jaudu dod elektromotors, mums ir izdevies samazināt degvielas patēriņu par nedaudz vairāk nekā 11 procentiem.

Lai vadītājam nebūtu jāraizējas par vadiem un kontaktiem, Forester e-Boxer uzlādējas pats – akumulatora enerģija tiek atjaunota braukšanas laikā.

Protams, var nobraukt mazākus attālumus tikai ar elektrību, taču tas nekad nav bijis īstais mērķis. Mēs vienkārši gribējām padarīt jau tā labu automobili vēl labāku. Izvēlējāmies bez jebkādiem kompromisiem piedāvāt elektrifikācijas priekšrocības tur, kur tās ir visvairāk vajadzīgas.

Aizmirstiet par vadu radīto nekārtību un kontaktligzdu meklēšanu. e-Boxer uzlādējas pats, un 118 voltu akumulatora enerģija atjaunojas braukšanas laikā.

Forester e-Boxer

Pilnpiedziņa
– pastāvīga un simetriska.

Maksimālā vilktspēja
– līdz 1870 kg

Mazāks degvielas patēriņš
– par vairāk nekā 11 %


 

Subaru XV e-Boxer

PREZENTĀCIJA 2020. GADA PAVASARĪ

ATRODI TUVĀKO
PĀRSTĀVNIECĪBUAtrodi tuvāko pārstāvniecību vai servisu, lai saņemtu ekspertu atbalstu un pieteiktos izmēģinājuma braucienam.