Subaru Forester 

Atrodi izplatītāju

NOKĻŪSTI GALAMĒRĶĪ DROŠI! 

Subaru Forester
īpašā cena no 

32 400 €!

Subaru Forester īpašie akcijas automobiļi pieejami iegādei tuvākajā pārstāvniecībā.

SUBARU FORESTER

SPĒCĪGS, PRAKTISKS UN DROŠS

Izšķirošā brīdī tas apliecina savu spēku – uz to var paļauties. Forester spēj vest lielus smagumus. Vadītāja pozīcija ir paaugstināta, tāpēc tev paveras lieliska redzamība visos virzienos. Ikvienā Subaru automobilī drošība vienmēr pirmajā vietā. Ne velti Forester ir saņēmis Euro NCAP visu laiku augstāko vērtējumu bērnu drošības jomā.

Drošs mājupceļš – tā ir vislielākā vērtība. Šai pārliecībā ir balstīta ikkatra Subaru izstrāde no pašiem tā pamatiem, jo mūsu mērķis ir radīt drošākos automobiļus pasaulē. Tas ir princips, kas iekļauj ikvienu satiksmes dalībnieku – gan tos, kas atrodas automobilī, gan ārpus tā. Tiklab cilvēkus, kā arī dzīvniekus. Lai sasniegtu šo mērķi, pilnpiedziņa, augsts komforta līmenis un pasaulē labākā drošības sistēma, kas palīdz vadītājam pamanīt bīstamu situāciju un izvairīties no tās, vienmēr ir Subaru automobiļa pamataprīkojumā. Forester to visu papildina ar augstu vilktspēju un kravnesību, uzticamu sniegumu un daudzpusību, lai tu varētu nokļūt, kur vien vēlies, turklāt jebkādos laikapstākļos. Un tas padara Forester par aktīvu ģimeņu iekārotāko automobili.

Subaru mērķis ir radīt drošākos automobiļus pasaulē, un visi testi liecina, ka ar saviem jaunajiem modeļiem mēs šo mērķi sasniedzam.

Forester visos kontinentos ir saņēmis augstāko novērtējumu sadursmes testos. Mūsu vīzija – sadursmes gadījumā Subaru dēļ necietīs neviens – ne Subaru iekšpusē, ne ārpus tā. Mūsu mērķis ir pasargāt ne tikai Subaru automobilī braucošos, bet arī citus satiksmes dalībniekus, piemēram, riteņbraucējus un gājējus.

Forester piedāvā daudz pārdomātu funkciju, kas atvieglo dzīvi. Platie aizmugures durvju sliekšņi palīdzēs ērti aizsniegt uz automobiļa jumta novietojamo bagāžu. Sliekšņi atrodas durvju iekšpusē, tāpēc tu nenotraipīsies, pat ja auto būs nošķiests. Protams, automobilī netrūkst ne dažādu nodalījumu mantu glabāšanai, ne glāžu turētāju.

SUBARU
IK GADU

SARAŽO 1,2 MILJONUS

PILNPIEDZIŅAS
AUTOMOBIĻU

PASAULES KLASES DROŠĪBAS SISTĒMAS,

PAAUGSTINĀTS
KLĪRENSS,

UN ĪSTI EFEKTĪVA
PILNPIEDZIŅA

PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA SISTĒMA

EyeSight ir kā vēl viens acu pāris, kas vēro ceļu. Tās ir divas videokameras, kas fiksē skatu automobiļa priekšā. EyeSight ir radies 30 gadu izstrādes darba rezultātā. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst negadījumos, turklāt aizmugurējas sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem.

Lasīt vairāk par EyeSight

VIENMĒR
PILNPIEDZIŅA

Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību. Automobilis ar pilnpiedziņu ir stabilāks, paredzamāks un vieglāk vadāms. Forester var lepoties ar augstiem vilktspējas rādītājiem un īpašu stabilizācijas sitēmu drošai vilkšanai.

Lasīt vairāk par pilnpiedziņu

FUNKCIJU
NOZĪME

Forester piedāvā daudz uzlabojumu, kas dzīvi padara vieglāku. Platie aizmugures durvju sliekšņi palīdz ērti aizsniegt bagāžu uz jumta. Tā kā sliekšņi atrodas durvju iekšpusē, tu nenotraipīsies pat tad, ja automobilis būs nošķiests ar dubļiem. Arī daudzie nodalījumi un glāžu turētāji ir pieminēšanas vērti.

Jau izlēmi?

Nāc un izmēģini jauno Forester!

Piesakies testa braucienam   Atrodi izplatītāju

BOKSERDZINĒJS AR ELEKTROATBALSTU

Leviešot e-BOXER, mēs vēl vairāk uzlabojām esošās priekšrocības un izstrādājām tās iezīmes, kuras mūsu automobiļu lietotāji novērtējuši visaugstāk.

Lasīt vairāk par e-BOXER

LABI PĀRDOMĀTS. GAN IEKŠĒJI, GAN ĀRĒJI.

Plašā jumta lūka un smalki veidotie durvju statņi Forester nodrošina labāko pārskatāmību savā klasē, tāpēc autovadītājs jutīsies drošāk un pārliecinošāk. Kontroles iespējas piedāvā loģiski izvietots autovadītāja aprīkojums un ērti nolasāmas mērierīces.

Uzzināt vairāk

VIETA TAVĀM VĒLMĒM

Slēpes, velosipēds, suns, medības, makšķerēšana vai vienkārši daba. Katram no mums ir sava aizraušanās. Tāpēc Forester ir viegli pielāgot, lai vieta atrastos ikvienam un it visam, ko tu vēlies.

Aksesuāri

ATRODI TUVĀKO
PĀRSTĀVNIECĪBUAtrodi tuvāko pārstāvniecību vai servisu, lai saņemtu ekspertu atbalstu un pieteiktos izmēģinājuma braucienam.