PILNĪGI JAUNS FORESTER

BEIDZOT TAS
IR KLĀT

bäst i test.png
SUBARU FORESTER - LABĀKAIS KLASĒ

IZMANTO ...

KATRU IZDEVĪBU

Forester ir veidots, vispirms domājot par klientu. Būtiskas prioritātes ir kravnesība, dažādas funkcijas un vilktspēja – īpašības, kuru dēļ Forester vienmēr ir bijis aktīvu ģimeņu iecienītākais un iekārotākais automobilis.

Automobilis ir veidots uz jaunās Subaru platformas un ir ieguvis visaugstāko vērtējumu drošības testos visā pasaulē.

Tā kā Subaru vienmēr izmanto savas tehnoloģijas un unikālos risinājumus, mums nekad nav jāsamierinās ar kompromisiem. Subaru Forester ir tieši tik labs, kā bijām iecerējuši.

TĀDS IR SUBARU PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Divi zaķi ar vienu šāvienu

Radot e-Boxer, mēs pilnveidojām savu modeļu labākās īpašības, bet līdztekus īpaši rūpīgi izstrādājām tās iezīmes, kuras mūsu klienti vērtē visaugstāk.

Lasīt vairāk par e-Boxer

VAI DOMĀ PAR IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU?

Vislabākais veids, kā iepazīt Forester, ir izmēģinājuma brauciens.
Mūsu pārstāvji priecāsies tevi redzēt

Rezervē izmēģinājuma braucienu

PASAULĒ KVALITATĪVĀKĀ PILNPIEDZIŅA

Jau kopš 1972. gada pilnpiedziņa ir Subaru DNS sastāvdaļa, un visus mūsu automobiļus piedzen četri riteņi. Ik gadu mēs saražojam un pārdodam vairāk nekā miljonu pilnpiedziņas automobiļu. Tas ir par 50 procentiem vairāk nekā Audi un divreiz vairāk nekā Land Rover, kas mūs padara par lielāko pilnpiedziņas automobiļu ražotāju pasaulē.

Lasīt vairāk par mūsu pilnpiedziņu

DROŠĪBA

Subaru ražotie automobiļi ir vieni no visdrošākajiem pasaulē, un ražotājs aktīvi rūpējas par drošību kopš uzņēmuma pirmsākumiem 1958. gadā. Jau 20. gadsimta 60. gados ražotājs veica pats savus sadursmes testus. Subaru bija viens no pirmajiem, kas ieviesa sadursmē deformējamu stūres statni, bet Subaru bokserdzinējs sadursmes gadījumā paslīd zem automobiļa, nevis nonāk salonā. Daudzas no šīm tehnoloģijām ir ieviesuši citi zīmoli, un tās ir atrodamas arī konkurentu automobiļos.

Lasīt par mūsu drošību

DAUDZPUSĪGI RISINĀJUMI

JO TAVAS VAJADZĪBAS VAR MAINĪTIES

ĀPUSE/SALONS

Lielie logi un šaurie jumta statņi nodrošina Forester vadītājam vislabāko pārskatāmību tā klasē, veicinot drošāku un mierīgāku braukšanu. Pilnīga apkārtnes pārskatāmība un loģiski veidota vadītāja vieta ar ērti nolasāmām mērierīcēm.

Apskatīt vairāk no ārpuses vai no iekšpuses

UZMANĪBAS CENTRĀ FUNKCIONALITĀTE

Forester piedāvā daudzas funkcijas, kas atvieglo dzīvi. Platie aizmugures durvju sliekšņi palīdzēs ērti aizsniegt uz automobiļa jumta novietojamo bagāžu. Sliekšņi atrodas durvju iekšpusē, tāpēc tu nenotraipīsies, pat ja automobilis būs nošķiests. Protams, automobilī netrūkst ne dažādu nodalījumu mantu glabāšanai, ne glāžu turētāju, turklāt aizmugures sēdekli var ērti nolocīt no bagāžas nodalījuma puses.