Subaru Forester

Atrodi izplatītāju

SUBARU FORESTER

SPĒCĪGS, PRAKTISKS UN DROŠS

Izšķirošā brīdī tas apliecina savu spēku – uz to var paļauties. Forester spēj vest lielus smagumus. Vadītāja pozīcija ir paaugstināta, tāpēc tev paveras lieliska redzamība visos virzienos. Ikvienā Subaru automobilī drošība vienmēr pirmajā vietā. Ne velti Forester ir saņēmis Euro NCAP visu laiku augstāko vērtējumu bērnu drošības jomā.

VIENMĒR PILNPIEDZIŅA

Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību. Automobilis ar pilnpiedziņu ir stabilāks, paredzamāks un vieglāk vadāms. Forester var lepoties ar augstiem vilktspējas rādītājiem un īpašu stabilizācijas sitēmu drošai vilkšanai.

Lasīt vairāk par pilnpiedziņu

Kamera vy för EyeSight
PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA SISTĒMA

EyeSight ir kā vēl viens acu pāris, kas vēro ceļu. Tās ir divas videokameras, kas fiksē skatu automobiļa priekšā. EyeSight ir radies 30 gadu izstrādes darba rezultātā. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst negadījumos, turklāt aizmugurējas sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem.

Lasīt vairāk par EyeSight

Insteg i Forester

FUNKCIJU NOZĪME

Forester piedāvā daudz uzlabojumu, kas dzīvi padara vieglāku. Platie aizmugures durvju sliekšņi palīdz ērti aizsniegt bagāžu uz jumta. Tā kā sliekšņi atrodas durvju iekšpusē, tu nenotraipīsies pat tad, ja automobilis būs nošķiests ar dubļiem. Arī daudzie nodalījumi un glāžu turētāji ir pieminēšanas vērti.

Jau izlēmi?

Nāc un izmēģini jauno Forester!

Piesakies testa braucienam

Atrodi izplatītāju

BOKSERDZINĒJS AR ELEKTROATBALSTU

Ieviešot e-BOXER, mēs vēl vairāk uzlabojām esošās priekšrocības un izstrādājām tās iezīmes, kuras mūsu automobiļu lietotāji novērtējuši visaugstāk.

Lasīt vairāk par e-BOXER

Insidan av Forester

LABI PĀRDOMĀTS. GAN IEKŠĒJI, GAN ĀRĒJI.

Plašā jumta lūka un smalki veidotie durvju statņi Forester nodrošina labāko pārskatāmību savā klasē, tāpēc autovadītājs jutīsies drošāk un pārliecinošāk. Kontroles iespējas piedāvā loģiski izvietots autovadītāja aprīkojums un ērti nolasāmas mērierīces.

Uzzināt vairāk

Stort bagageutrymme i Forester

VIETA TAVĀM VĒLMĒM

Slēpes, velosipēds, suns, medības, makšķerēšana vai vienkārši daba. Katram no mums ir sava aizraušanās. Tāpēc Forester ir viegli pielāgot, lai vieta atrastos ikvienam un it visam, ko tu vēlies.

Aksesuāri

ATRODI TUVĀKO
PĀRSTĀVNIECĪBUAtrodi tuvāko pārstāvniecību vai servisu, lai saņemtu ekspertu atbalstu un pieteiktos izmēģinājuma braucienam.