location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Lineartronic + pilnpiedziņa ar aktīvu griezes momenta sadalījumu

Ar Lineartronic transmisiju Forester sasniedz jaunas atsaucības un efektivitātes virsotnes. Ļaujot dzinējam darboties optimālā režīmā un saglabājot impulsu, kas mēdz svārstīties, pārslēdzot pārnesumus, šī unikālā transmisija būtiski samazina degvielas patēriņu.  Bezpakāpju un pakāpju transmisijas pārejas nodrošina pārliecinošu jaudas piegādi, uzņemot ātrumu. Gareniski uzstādītā Lineartronic transmisija turklāt ir aprīkota ar aktīva griezes momenta sadalījuma pilnpiedziņu, kas sadala jaudu starp priekšējiem un aizmugures riteņiem atbilstoši braukšanas apstākļiem.

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ir uzstādītas uz stūres, kas ļauj tev ar pirksta pieskārienu izvēlēties braukšanas situācijai piemērotāko pārnesumu, ko piedāvā Lineartronic transmisija. Benzīna dzinēja modeļiem tās piedāvā arī sešpakāpju manuālo režīmu un dīzeļdzinēja modeļiem septiņpakāpju manuālo režīmu, un reakcija ir zibenīga. Rezultāts – precīzāks un sportiskāks brauciens.

Automātiska ātruma kontrole

Kruīza kontroles pogas ir novietotas parocīgā vietā uz stūres, sniedzot iespēju iestatīt vēlamo ātrumu braukšanas laikā

 

SI-DRIVE

Ar SI-Drive tu vari vienā mirklī pielāgot automobili savām braukšanas prasībām. Izvēlētais režīms ir redzams daudzfunkciju ekrānā. SI-Drive ļauj pilnībā izmantot simetriskās pilnpiedziņas un bokserdzinēja piedāvātās iespējas. Modeļiem ar manuālo pārnesumkārbu ir indikators, kas norāda, kad pārslēgt pārnesumu, lai nodrošinātu vislabāko degvielas ekonomiju. Tu vari izvēlēties ekonomisko Intelligent režīmu, aktīvo Sport vai dinamisko Sport Sharp.

 

Sport

Sport

Sport režīms ir laba izvēle, kad nepieciešams paātrinājums, kā arī veicot apdzīšanu. Automobilis precīzāk reaģē uz gāzes pedāli, un pie zemiem apgriezieniem ir lielāks griezes moments.

 

Intelligent

Intelligent

Šis režīms ir paredzēts degvielas patēriņa samazināšanai pilsētā un braucot lielus attālumus. Automobilis nereaģē uz gāzes pedāļa nospiešanu tik strauji kā pārējos režīmos, tomēr tavā rīcībā joprojām ir pietiekami daudz jaudas.