location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

DROŠĪBA

PASĪVĀ DROŠĪBA

Lokveida drošības karkass

Forester virsbūve ir veidota no viegliem materiāliem, lai pilnveidotu automobiļa vadāmību. Taču drošības apsvērumu dēļ virsbūve ir arī ļoti izturīga. Pasažieru salonu ieskauj tā sauktais drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Braucot ar Forester, tu esi labi pasargāts.

Lokveida drošības karkass

Drošības jostas un drošības spilveni

Forester pamataprīkojumā ietilpst drošības jostas ar spriegotājiem, lai tevi stingri saturētu, notiekot negadījumam, un drošības jostu slodzes ierobežotāji, lai samazinātu krūškurvja savainojumu risku. Visas sēdvietas ir aprīkotas ar trīspunktu drošības jostām. Lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību, Forester ir aprīkots ar priekšējiem un sānu drošības spilveniem, drošības aizkariem un autovadītāja ceļgalu drošības spilvenu. Ar aktīvo galvas balstu palīdzību esam samazinājuši arī kakla skriemeļu savainojumu risku. Priekšējo sēdekļu aktīvie galvas balsti sadursmes gadījumā virzās uz priekšu, palīdzot noturēt pasažieru galvas vietā. Visbeidzot, Forester aprīkojumā ietilpst ISO-FIX stiprinājuma vietas bērnu sēdeklīšu nostiprināšanai aizmugures sēdeklī.

Gājēju aizsardzība

Gājēji un velosipēdisti satiksmē ir apdraudēti visvairāk. Tādēļ Forester ir veidots tā, lai sadursmē ar mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem radītu iespējami mazu kaitējumu. Attālums starp dzinēju un motora pārsega priekšējo malu tiešām ir liels. Tas kalpo kā deformācijas zona. No citiem drošības pasākumiem var minēt triecienu absorbējošus buferus, motora pārsega stiprinājumus un loga tīrītājus, kas sadursmes gadījumā nolūst.

Droši uzstādīts dzinējs

Ikviens Subaru ir veidots, piedomājot par maksimālu drošības līmeni, un horizontālais bokserdzinējs arī šajā ziņā sniedz savas priekšrocības. Sadursmes gadījumā dzinēja balsts atdalās no dzinēja un pārnesumkārbas un ļauj tiem paslīdēt zem grīdas, nevis iespiesties automobiļa salonā.

Droši uzstādīts dzinējs

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Redzamība

Ar lielisku perspektīvu un savā klasē labāko pārskatāmību automobiļa priekšā un aizmugurē Forester vadītājs vienmēr var justies pārliecināts un drošs, braucot pa šaurām, grūti pārredzamām ielām. Nepārredzamās zonas ir samazinātas līdz minimumam, pateicoties veiksmīgajam priekšējo jumta balstu un vējlodziņu izvietojumam. Sānskata spoguļi ir iebūvēti durvju paneļos, kas nodrošina apbrīnojami plašu pārredzamību.

Redzamība

Bremzes

Visiem modeļiem ir bremzes ar četru sensoru/četru kanālu ABS, kas nepieļauj riteņu bloķēšanos straujas bremzēšanas laikā. ABS sistēmu papildina elektroniskā bremzēšanas spēka sadale un bremzēšanas palīgsistēma, kas palielina bremžu spiedienu avārijas bremzēšanas gadījumā. Forester ir aprīkots arī ar Hill Start Assist funkciju, kas palīdz uzsākt braukšanu slīpumā.

Automobiļa dinamiskā kontrole

Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma ir iekļauta ikviena Forester pamataprīkojumā. Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi vadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja, veicot pagriezienu vai apbraucot šķērsli, auto tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas vilkmes sadale, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

Automobiļa dinamiskā kontrole