location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA

atpakaļ uz Forester X-Line

Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc Forester tā sajūsmina. Subaru automašīnas aizvien ir ļāvušas vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tām raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automašīna ir izturīga pret sānsveri un tai piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automašīnai ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

 

 Uzlabota stabilitāte

Uzlabota stabilitāte

Tā kā dzinēja blokam ir plakanāks profils un tas atrodas zemāk šasijā, viss automobilis ir daudz stabilāks un izturīgāks pret sānsveri nekā cita veida konstrukcijas.

 

Uzticams sniegums

Uzticams sniegums

Dzinēja plakanā konstrukcija pati par sevi ir stabila un saglabā līdzsvaru, radot mazāk vibrāciju nekā V veida vai vienrindas dzinēji, lai nodrošinātu lielāku izturību un uzticamāku darbību.