location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Atpakaļ uz Levorg

AKTĪVĀ DROŠĪBA

palīdz izvairīties no sadursmes

01: Simetriskā pilnpiedziņa

02: Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma

03: Vilces kontroles sistēma

04: Riepu spiediena kontroles sistēma

05: Uzlabota drošības pakete

06: Bremžu asistents

Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma

Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma

Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezes momenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

Uzlabota drošības pakete

Uzlabota drošības pakete

Lai nodrošinātu labākas kontroles iespējas un pārskatāmību, uzlabotajā drošības paketē tagad ir iekļautas divas inovācijas – tālo gaismu asistents (HBA) un Subaru automobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD). Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem. Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automašīnai, nosaka automobili, kas atrodas nepārredzamā zonā automašīnas aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

Bremzes

Bremzes

četru riteņu disku bremzes sevī ietver alumīnija aizmugurējos suportus, kas ļauj labi izjust, kā pakāpeniski pieaug bremzēšanas spēks. Bremžu pretbloķēšanas sistēmas darbību uzlabo elektroniskā bremžu spēka sadale, kas izlīdzina bremzēšanas spēku starp priekšējām un aizmugures bremzēm, kad automašīnā ir vairāk bagāžas. Lai bremžu darbība būtu labāk paredzama un kontrolējama avārijas situācijā, Levorg piedāvā bremžu asistentu un bremžu pedāļa prioritātes sistēmu.