SUBARU XV

VISS VAJADZĪGAIS KOMPAKTĀ FORMĀ

Sazināties

Mēs, Subaru, vēlamies nodrošināt Tev augstāko drošību - gan automašīnai, gan Tavai ikdienai. Tāpēc šobrīd mums ir īpašs Subaru XV piedāvājums - kampaņas cena sākot no 22 990 EUR.

Mēs paplašinām savu pakalpojumu klāstu, lai Tev būtu vieglāk sazināties ar mums. Raksti savu kontaktinformāciju zemāk un mēs sazināsimies! Vienkārši un, svarīgākais - DROŠI!

KAS CITIEM IR EXTRA,
MUMS IETILPST
PAMATAPRĪKOJUMĀ.

Mēs nepieļaujam nekādas atkāpes drošības, pilnpiedziņas un ērtību jomā. Labākais, ko spējam piedāvāt, ir iekļauts visu mūsu automobiļu pamataprīkojumā. Pateicoties tam, mums ar saviem klientiem ir izveidojušās pavisam īpašas attiecības, un mēs ar to lepojamies.

IZVEIDO SAVU SUBARU XV, X-TRA VISĀS JOMĀS

Vienmēr pamataprīkojumā:
Vienmēr pieejamā izvēle:

VISS VAJADZĪGAIS KOMPAKTĀ FORMĀ

Subaru XV tu atradīsi itin visu, kas Subaru padara par Subaru – pilnpiedziņu, paaugstinātu klīrensu, plašu salonu, izturīgu korpusu un pasaules klases drošības sistēmas. Modelis ir būvēts, izmantojot Subaru jauno platformu, un Euro NCAP testos tas ir atzīts par drošāko automobili savā klasē.

PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA SISTĒMA

EyeSight ir kā vēl viens acu pāris, kas vēro ceļu. Tās ir divas videokameras, kas fiksē skatu automobiļa priekšā. EyeSight ir radies 30 gadu izstrādes darba rezultātā. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst negadījumos, turklāt aizmugurējas sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem.

Lasīt vairāk par EyeSight

VIENMĒR PILNPIEDZIŅA

Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību. Automobilis ar pilnpiedziņu ir stabilāks, paredzamāks un vieglāk vadāms. Tu kā vadītājs vienmēr jutīsies pārliecinošāk, un par vilci nekad nebūs jāraizējas.

Lasīt vairāk par pilnpiedziņu

FUNKCIJU NOZĪME

Subaru XV piedāvā daudz uzlabojumu, kas dzīvi padara vieglāku. Spēcīgais un robustais dizains liecina, ka šis automobilis ir domāts lietošanai, paaugstinātais klīrenss ļauj pārvietoties bez piepūles, un, pateicoties tam, arī iekāpt un izkāpt ir ļoti ērti.

 

BOKSERDZINĒJS AR ELEKTROATBALSTU

Ieviešot e-BOXER, mēs vēl vairāk uzlabojām esošās priekšrocības un izstrādājām tās iezīmes, kuras mūsu automobiļu lietotāji novērtējuši visaugstāk.

Lasīt varāk par e-BOXER

LABI PĀRDOMĀTS. GAN IEKŠĒJI, GAN ĀRĒJI.

Plašās stiklotās virsmas un smalki veidotie durvju statņi Subaru XV nodrošina labāko pārskatāmību savā klasē, tāpēc autovadītājs jutīsies drošāk un pārliecinošāk. Kontroles iespējas piedāvā loģiski izvietots autovadītāja aprīkojums un ērti nolasāmas mērierīces.

Uzzināt vairāk

VIETA TAVĀM VĒLMĒM

Slēpes, velosipēds, suns, medības, makšķerēšana vai vienkārši daba. Katram no mums ir sava aizraušanās. Tāpēc Subaru XV ir viegli pielāgot, lai vieta atrastos ikvienam un it visam, ko tu vēlies.

Aksesuāri

Vai domā par izmēģinājuma braucienu?

Vislabākais veids, kā iepazīt Subaru XV, ir izmēģinājuma brauciens.
Mūsu pārstāvji priecāsies tevi redzēt

Rezervē izmēģinājuma braucienu,