SUBARU XV

VISS VAJADZĪGAIS KOMPAKTĀ FORMĀ

Subaru XV tu atradīsi itin visu, kas Subaru padara par Subaru – pilnpiedziņu, paaugstinātu klīrensu, plašu salonu, izturīgu korpusu un pasaules klases drošības sistēmas. Modelis ir būvēts, izmantojot Subaru jauno platformu, un Euro NCAP testos tas ir atzīts par drošāko automobili savā klasē.

PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA SISTĒMA

EyeSight ir kā vēl viens acu pāris, kas vēro ceļu. Tās ir divas videokameras, kas fiksē skatu automobiļa priekšā. EyeSight ir radies 30 gadu izstrādes darba rezultātā. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst negadījumos, turklāt aizmugurējas sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem.

Lasīt vairāk par EyeSight

VIENMĒR
PILNPIEDZIŅA


Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību. Automobilis ar pilnpiedziņu ir stabilāks, paredzamāks un vieglāk vadāms. Tu kā vadītājs vienmēr jutīsies pārliecinošāk, un par vilci nekad nebūs jāraizējas.

Lasīt vairāk par pilnpiedziņu

FUNKCIJU
NOZĪME


Subaru XV piedāvā daudz uzlabojumu, kas dzīvi padara vieglāku. Spēcīgais un robustais dizains liecina, ka šis automobilis ir domāts lietošanai, paaugstinātais klīrenss ļauj pārvietoties bez piepūles, un, pateicoties tam, arī iekāpt un izkāpt ir ļoti ērti.

BOKSERDZINĒJS AR ELEKTROATBALSTU

Leviešot e-BOXER, mēs vēl vairāk uzlabojām esošās priekšrocības un izstrādājām tās iezīmes, kuras mūsu automobiļu lietotāji novērtējuši visaugstāk.

Lasīt varāk par e-BOXER

LABI PĀRDOMĀTS. GAN IEKŠĒJI, GAN ĀRĒJI.

Plašās stiklotās virsmas un smalki veidotie durvju statņi Subaru XV nodrošina labāko pārskatāmību savā klasē, tāpēc autovadītājs jutīsies drošāk un pārliecinošāk. Kontroles iespējas piedāvā loģiski izvietots autovadītāja aprīkojums un ērti nolasāmas mērierīces.

Uzzināt vairāk

VIETA TAVĀM VĒLMĒM

Slēpes, velosipēds, suns, medības, makšķerēšana vai vienkārši daba. Katram no mums ir sava aizraušanās. Tāpēc Subaru XV ir viegli pielāgot, lai vieta atrastos ikvienam un it visam, ko tu vēlies.

Aksesuāri

ATRODI TUVĀKO
PĀRSTĀVNIECĪBUAtrodi tuvāko pārstāvniecību vai servisu, lai saņemtu ekspertu atbalstu un pieteiktos izmēģinājuma braucienam.