location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

WRX STI

FINAL EDITION

Cenas Specifikācijas

WRX STI

FINAL EDITION

Cenas Specifikācijas

Modeļi

Modeļi

ModeļiCenasTransmisija
WRX STI 37 990 € 6MT

GT

ModeļiCenasTransmisija
WRX STI GT 41 490 €
6MT
360°

360°

panorāma

WR Blue Pearl
Eksterjers

Eksterjers

Lai raksturotu apbrīnojamu veiktspēju, pasaules autosporta faniem pietiek ar trim burtiem – STI. WRX STI piedāvā mūsdienīgu stilu, bet dzinēja pārsega gaisa ieplūdes atveres un izteiksmīgais, piespiedējspēku ģenerējošais pakaļējais spoilers nepārprotami norāda uz to, kas ir šis auto un kam tas radīts. Zem ārējā veidola slēpjas nepieredzēti mērķtiecīgs un spēcīgs potenciāls.

EKSTERJERA ELEMENTI

braukšanas pieredze
 • SI-Drive
 • DAUDZFUNKCIONĀLAIS DISPLEJS
 • DCCD
 • LCD DISPLEJU
SI-Drive

braukšanas pieredze

SI-Drive (Subaru Intelligent Drive) sistēma ļauj tev pielāgot WRX STI vadīšanas stilu savām vajadzībām un vēlmēm. Inteliģentajā režīmā (I) ātrums tiek uzņemts gludi un pakāpeniski, vienlaikus domājot par optimālu efektivitāti. Izvēlies sporta režīmu (S), ja vēlies lineāru paātrinājumu un aktīvu reakciju jebkuros apstākļos. Ja vēlies, lai turbodzinējs parādītu visu, uz ko tas ir spējīgs, pārslēdz uz īpaši sportisko režīmu (S#). Tas sniedz vistiešāko dzinēja reakciju uz gāzes pedāļa nospiešanu un precīzu apgriezienu kontroli visā to diapazonā.

DAUDZFUNKCIONĀLAIS DISPLEJS

braukšanas pieredze

Kad dodies ceļā, tev nav jāaizmirst viss iesāktais. Būt lietas kursā, neatraujot uzmanību no ceļa, tev palīdzēs ērti lietojama intuitīvā tehnoloģija. Savā WRX STI tu nezaudēsi sakarus, izmantojot informācijas un izklaides sistēmu, navigāciju un audiosistēmu, ko vari kontrolēt gan ar pirksta pieskārienu, gan ar balsi. Un savienojums ar viedtālruni vai iPhone tev vienmēr ļaus piekļūt kontaktpersonu vai mūzikas sarakstam.

Informācija platajā augstas izšķirtspējas 5,9 collu daudzfunkciju displejā ir skaidri saskatāma. Tā parāda dažādu svarīgu informāciju, kas vadītājam ļauj labāk izjust savu automobili.

DCCD

braukšanas pieredze

Vadītāja kontrolēts centrālais diferenciālis (DCCD) ļauj tev iestatīt WRX STI centrālā diferenciāļa bloķēšanu, dodot iespēju pielāgot vadāmību apstākļiem. Ar elektromagnētiskā daudzdisku sajūga un ierobežotas slīdes diferenciāļa mehāniskās bloķēšanas starpniecību tas vienmērīgi sadala griezes momentu starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem. Automātiskais režīms atrod ideālu jaudas sadalījumu mainīgos braukšanas apstākļos, savukārt Auto (+) jaudu novada pārsvarā uz automobiļa priekšpusi, palielinot vilktspēju. Auto (-) vairāk jaudas novada uz aizmuguri asāku pagriezienu veikšanai, un sešu soļu manuālais režīms tev ļauj iestatīt, tavuprāt, piemērotāko braukšanas režīmu.

LCD DISPLEJU

braukšanas pieredze

Autovadīšanai būtiski svarīgā informācija atrodama tavā acu priekšā skaidros, viegli nolasāmos rādījumos. Tiklīdz tu iedarbini savu WRX STI, bultiņas veic pilnas amplitūdas kustību, aicinot tevi uzsākt braucienu. Tu vari pielāgot paneļa centrā izvietoto 3,5 collu LCD displeju, lai tajā būtu redzama tieši tā informācija, kas tev šķiet vissvarīgākā.

Salons
 • Salons
 • 360°
Salons

Salons

Braucot ar STI, izbaudi ekskluzīvo sajūtu, ko augstu vērtē automobiļu entuziasti visā pasaulē! Kad iedarbināsi dzinēju kā WRX STI pilots, tavu satraukumu spēs remdināt vienīgi elegantais melnais interjers. Iekārtojies ērtajā plīša sēdeklī, piesprādzē sporta automobilim raksturīgo sarkano drošības jostu, saņem sportisko ātrumpārslēgu savā plaukstā un izjūti kontroli gan līkumos, gan taisnā distancē. Turklāt augstas izšķirtspējas 5,9 collu daudzfunkciju displejs tev skaidri parādīs svarīgāko informāciju īstajā brīdī.

INTERJERA ELEMENTI

 

360°

Salons

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.

Tehnoloģijas
 • SIMETRISK PILNPIEDZIŅA
 • Transmisija
 • Boxer dzinēji
 • ŠASIJAS
 • AKTĪV VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAS SISTĒMA
SIMETRISK PILNPIEDZIŅA

Tehnoloģijas

Stabilitāte rada drošības sajūtu. Turklāt stabilitāte dod iespēju veikli manevrēt, kas sagādā baudu un rada pārliecību par sevi. Subaru automobiļi ļauj tev pie stūres justies kā pavēlniekam, pateicoties tiem raksturīgajai stabilajai uzbūvei ar simetrisko pilnpiedziņu un Subaru bokserdzinēju. Šī unikālā sistēma vienmēr nodrošina efektīvi izlīdzinātu dzinēja jaudu starp visiem četriem riteņiem, atvieglojot braukšanu pa jebkādu ceļa segumu arī nelabvēlīgos apstākļos. Tās uzbūve ir ļāvusi pamatelementus izvietot taisnā līnijā automobiļa centrā, lai nodrošinātu nepārspējamu stabilitāti un braukšanas precizitāti. Turklāt sistēmas zemais smaguma centrs padara vadāmību vēl atsaucīgāku. Unikālās simetriskās pilnpiedziņas priekšrocību dēļ ir sevišķi ērti vadīt automobili un izvairīties no bīstamām situācijām.

Transmisija

Tehnoloģijas

Īsais sviras gājiens, gludā un precīzā darbība un uzgalis ar ādas apdari, pārslēdzot sešpakāpju ātrumkārbas pārnesumu, ļauj tev izbaudīt katru spilgti sārtās tahometra bultiņas kustību. Pielāgojot apgriezienus dzinēja milzīgā griezes momenta līknei, tu lieliski sajutīsi WRX STI potenciālu savas rokas tvērienā.

Boxer dzinēji

Tehnoloģijas

Zem WRX STI alumīnija dzinēja pārsega slēpjas elpu aizraujošā potenciāla avots. 2,5 litru Subaru bokserdzinējs ar turbopūti, ģenerējot 221 kW un 407 Nm griezes momentu, rada elpu aizraujošu paātrinājumu. Bet tā darbību iespējams mainīt ar SI-Drive sistēmu, kas ļauj izvēlēties trīs dažādu līmeņu režīmus – no gluda un racionāla līdz galēji pārgalvīgam. Dzinēja priekšrocība ir arī dubultā aktīvā gāzu sadales sistēma (Dual AVCS), kas palīdz radīt lēzenu griezes momenta līkni plašā apgriezienu amplitūdā. Un to tu vadi ar veikli pārslēdzamu, parocīgu sešpakāpju ātrumkārbas sviru.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

ŠASIJAS

Tehnoloģijas

Spraiga konkurence daudzu gadu garumā, daudzpusīga testēšana, kā arī jauninājumi materiālu un tehnoloģijas jomās ir iedvesmojuši WRX STI jaunās šasijas dizaina izstrādātājus. Izcila stabilitāte un zibenīga reakcija bija galvenie uzdevumi. Karkasa uzbūvē tika izmantots augstas stiprības tērauds, lai palielinātu izturību pret vērpi un labāk kontrolētu automašīnas svaru. Turklāt balstiekārta ir veidota atbilstoši augstiem standartiem, ar stingrākiem stabilizatoriem, efektīvāku atsperu darbību un tādiem uzlabojumiem kā stingākas balstrāmja bukses. Tādējādi ir prasmīgi sabalansēta stiprība un elastība, kas nodrošina tūlītēju reakciju un rada vēl nebijušu vadītāja saikni ar auto un ceļu.

AKTĪV VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAS SISTĒMA

Tehnoloģijas

Šī tehnoloģija palīdz vadīt automobili precīzāk, vienlaikus ļaujot tev pārbaudīt tā spēju robežas. Kad tu izbrauc līkumu un iedarbojas centrbēdzes spēks, sistēma piedāvā iespēju novirzīt jaudu uz tiem riteņiem, kas palīdz saglabāt vēlamo trajektoriju. Tas nozīmē, ka WRX STI reaģē uz stūres darbībām straujāk un atsaucīgāk.

Drošība
 • Aktīvā
 • Pasīvā
 • BREMZES
 • VDC
Aktīvā

Drošība

Daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēma pasargā tevi situācijā, kad zūd vadītāja kontrole, piedāvājot trīs dažādus režīmus, kas nodrošina ērtu vadāmību. Normālā režīmā sistēma darbojas ar pilnu atdevi. Pārslēdzot uz vilces režīmu, palielināsies vadītāja kontrole, kā arī riteņiem pievadītais griezes moments. Automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu var arī pilnībā atslēgt.

Rūpējoties par tavu drošību, WRX STI ir aprīkots ar tehnoloģijām, kas uzlabo bremzēšanas funkcijas. Bremžu asistents palīdz pielietot maksimālu bremzēšanas spēku avārijas situācijā. Bremžu pedāļa prioritātes sistēma tev palīdzēs, ja nejauši kopā ar bremžu pedāli nospiedīsi gāzes pedāli.

Pasīvā

Drošība

WRX STI piedāvā priekšējos drošības spilvenus, priekšējos sānu drošības spilvenus, sānu drošības aizkarus, kā arī ceļu drošības spilvenu, kas mazina iespēju automobiļa vadītājam gūt kāju traumas.

Pasažieru salonu ieskauj lokveida drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Pateicoties šim dizainam, virsbūve ir arī izturīgāka un vieglāka, tātad savā WRX STI tu jutīsies vēl drošāk.

Ikviens Subaru ir veidots, domājot par maksimālu drošības līmeni. Tavs WRX STI ir konstruēts tā, lai frontālas sadursmes gadījumā Subaru bokserdzinējs un pārnesumkārba paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

BREMZES

Drošība

Lai uzvarētu autosacīkstēs, visai komandai jāstrādā saskaņoti. Gluži tāpat arī lieliskam braucienam vajadzīga lieliska saskaņa starp autovadītāju un automobili. Tāpēc mēs esam strādājuši īpaši rūpīgi, lai uzlabotu WRX STI veiktspēju ikvienā jomā. Pateicoties ērtajiem pedāļiem un sportiskā stila pārslēgam, pārnesumu pārslēgšana šķitīs viegla un dabiska. Šīs īpašības kopā ar Brembo bremžu perforēto disku bremzēšanas spēku WRX STI padara par patiesi atsaucīgu un aizraujošu automobili braukšanai visdažādākajos apstākļos.

VDC

Drošība

Kad izmēģini WRX STI spējas, tu vari ar mierīgu prātu paļauties, ka Subaru ir parūpējies par teicamu drošības aprīkojumu. Tajā ietilpst elastīgāks lokveida drošības karkass un drošības spilvens ceļiem vadītāja pusē. Ar daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu, ko raksturo aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma un stiprās Brembo bremzes, tavs auto jau laikus tev palīdzēs izvairīties no bīstamām situācijām. Turklāt par tavu drošību gādā arī simetriskās pilnpiedziņas apbrīnojamais līdzsvars un stabilitāte.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Āriene

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs

 • audio un navigācija