MĒS KONSTRUĒSIM

PASAULĒ DROŠĀKOS AUTOMOBIĻUS

 

Subaru All-Around Safety

Subaru ražotie automobiļi ir vieni no visdrošākajiem pasaulē, un ražotājs aktīvi rūpējas par drošību kopš uzņēmuma pirmsākumiem 1958. gadā. Jau 20. gadsimta 60. gados ražotājs veica pats savus sadursmes testus. Subaru bija viens no pirmajiem, kas ieviesa sadursmē deformējamu stūres statni, bet Subaru bokserdzinējs sadursmes gadījumā paslīd zem automobiļa, nevis nonāk salonā. Daudzas no šīm tehnoloģijām ir ieviesuši citi zīmoli, un tās ir atrodamas arī konkurentu automobiļos.

Subaru drošības filozofijas pamatā ir četri stūrakmeņi. Primārā, aktīvā, pasīvā un preventīvā drošība. Primāro drošību veido automobiļa konstrukcija. Aktīvās drošības sistēmas ir iebūvētas automobilī, lai ar to būtu droši braukt. Pasīvās drošības sistēmas aizsargā tevi un pasažierus negadījumos. Preventīvo drošību veido funkcijas, kas palīdz panākt, lai negadījumi nenotiktu vispār. Subaru mērķis ir panākt, lai negadījumos neietu bojā un negūtu nopietnus savainojumus neviens cilvēks, kas atrodas Subaru automobilī vai ārpus tā. Mūsu mērķis ir aizsargāt ne tikai autovadītāju un pasažierus, bet arī gājējus un riteņbraucējus.

Primārā drošība

Primārās drošības aprīkojumu automobilī iebūvē ražošanas laikā. Automobilim ir jābūt ērti vadāmam, paredzamam uz ceļa un jānodrošina vadītājam iespēja pilnīgi kontrolēt ikvienu situāciju.

Aktīvā drošība

Simetriskā pastāvīgā pilnpiedziņa ir daļa no aktīvās drošības. Tā kā jauda vienmēr tiek pievadīta visiem četriem automobiļa riteņiem un nenotiek pārslēgšanās starp divu riteņu piedziņu un pilnpiedziņu, automobiļa darbība ir paredzama un vadāmība neitrāla.

Pasīvā drošība

Šīs kategorijas aprīkojuma uzdevums ir pasargāt vadītāju un pasažierus satiksmes negadījumā. Subaru automobiļu konstrukcijā ir liels augstas stiprības tērauda īpatsvars.

Preventīvā drošība

Vislabākais veids, kā izvairīties no savainojumiem, protams, ir parūpēties, lai satiksmes negadījumi nenotiktu vispār.

MĒS KONSTRUĒSIM PASAULĒ DROŠĀKOS AUTOMOBIĻUS

Mūsu attīstību apliecina tas, ka pēdējie trīs izmēģinātie modeļi ir ieguvuši visu laiku visaugstāko drošības vērtējumu un vairākas testēšanas institūcijas tos ir atzinušas par labākajiem savā klasē.

Viena no pasaules vadošajām autovadīšanas atbalsta sistēmām EyeSight ir radusies, pateicoties pētījumiem un vairāk nekā 30 gadus ilgam izstrādes darbam. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst negadījumos, salīdzinot ar automobiļiem, kas nav aprīkoti ar šādu sistēmu. Turklāt aizmugurējas sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem.

Lasīt vairāk par EyeSight