Garantija

Mēs uzticamies saviem automobiļiem. Tieši tāpēc mēs piedāvājam dāsnus garantijas nosacījumus.

Turpmāk ir sniegts mūsu garantijas nosacījumu kopsavilkums. Ar visiem garantijas noteikumiem var iepazīties automobiļa īpašnieka dokumentācijā vai tuvākajā Subaru pārstāvniecībā.

Katram jaunam Subaru tiek piešķirta 5 gadu (vai 100 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais) jauna automobiļa garantija, kā arī 12 gadu garantija rūsēšanas gadījumā. Jauna automobiļa garantija ir spēkā visā Eiropā. Trīs gadu (vai 100 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais) garantija Subaru oriģinālajām detaļām un aksesuāriem.

Jāņem vērā, ka šeit ir aprakstīta tikai neliela daļa garantijas noteikumu. Visus garantijas noteikumus var saņemt pie Subaru izplatītāja.

Jauna automobiļa garantija

Jauna automobiļa garantija attiecas uz materiālu un ražošanas defektiem. Šī garantija Eiropā ir spēkā 5 gadus vai 100 000 km, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk. Garantija ir spēkā no pirmās reģistrācijas datuma. Jauna automobiļa garantija ir spēkā arī nākamajiem īpašniekiem, kas iegādājušies automobili atlikušajā garantijas periodā.

Garantija Subaru oriģinālajām detaļām un aksesuāriem

Subaru oriģinālajām detaļām un aksesuāriem, kas iegādāti mazumtirdzniecībā vai autorizētajos
Subaru servisos un par ko maksā automobiļa īpašnieks vai lietotājs, ir spēkā garantija pret materiālu defektiem. Garantija ir spēkā 36 mēnešus no iegādes datuma vai 100 000 km, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk.

e-Boxer Hibrīda Akumulatora Garantija

Ja jūsu Subaru ir aprīkots ar e-Boxer piedziņu, garantija hibrīda akumulatoram (118V akumulators) ir 96 mēneši vai 160 000km, atkarība no tā, kurš no abiem notikumiem iestājas pirmais.

Krāsas un virsmas pretkorozijas garantija

Subaru automobiļiem ir krāsas un virsmas pretkorozijas garantija, kas ir spēkā trīs gadus no pirmās reģistrācijas datuma neatkarīgi no nobraukuma.

Pretkorozijas garantija

Tavam Subaru automobilim ir pretkorozijas garantija, kas ir spēkā 12 gadus no pirmās reģistrācijas datuma neatkarīgi no nobraukuma. Šī garantija attiecas uz caurrūsēšanu (tas ir, pilnīgu metāla izrūsēšanu no iekšpuses līdz ārpusei) materiāla vai ražošanas defektu rezultātā. Virsbūves ilgtermiņa aizsardzība nav saistīta ar pretrūsēšanas pēcapstrādi. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi pēc iespējas rūpīgāk ievērot Subaru norādījumus par virsbūves kopšanu un pārbaudi, kas sniegti automobiļa garantijas un apkopes rokasgrāmatā.