VĒL LABĀKS APRĪKOJUMS DĀVANĀ NO SUBARU! 

VĒL LABĀKS APRĪKOJUMS DĀVANĀ NO SUBARU! 

Vai tu gribētu, lai lidmašīnā no šaurās rindas aizmugurē tevi pēkšņi aicinātu pārsēsties ērtajā biznesa klasē? Vai viesnīcā parastas istabas vietā tev ierādītu luksusa numuru? Tas būtu kā laimests loterijā!

Bet Subaru dara tieši tā – tagad par pieticīgāk aprīkota modeļa cenu tu vari iegūt līdz 3000 eiro vērtīgāku automobili. Izvēlies ietilpīgo Outback, un par to pašu cenu Subaru tevi pārsēdinās automobilī ar augstāka līmeņa aprīkojumu. 

Piedāvājums spēkā kamēr prece noliktavā. Piedāvājumu nevar apvienot ar iepriekš izsniegtiem piedāvājumiem, atlaidēm vai iepriekš noslēgtiem līgumiem.SUBARU OUTBACK

SUBARU AUTOMOBILIM JĀBŪT DROŠAM,
AIZRAUJOŠAM UN IZTURĪGAM

Outback ir nepārspējams drošības, izmēru un vilktspējas jomā. Tas ir ideāls automobilis aktīvām ģimenēm. Outback bija pasaulē pirmais tāda veida automobilis, un tas joprojām ir līderis.

Outback ir veidots ar rūpēm par tā īpašnieku. Vestspēja, funkcijas un vilkšanas jauda – tās ir galvenās prioritātes, iezīmes, kuru dēļ Outback allaž ir bijis aktīvu ģimeņu iecienītākais un iekārotākais auto, turklāt bez jebkādām atlaidēm drošības, pieejamības un ērtību jomā.

Plašās stiklotās virsmas uz smalki veidotie durvju statņi Outback nodrošina savā klasē labāko redzamību visos virzienos. Tas padara braukšanu drošāku un autovadītājam mazina spriedzi.

Maksimālas kontroles iespējas, pārdomāti izvietots vadītāja aprīkojums un ērti nolasāmi mērinstrumentu rādītāji – tādas ir Subaru raksturīgākās iezīmes, un tas ir spožs primārā drošības aprīkojuma paraugs.

Subaru mērķis ir radīt drošākos automobiļus pasaulē, un visi testi liecina, ka ar saviem jaunajiem modeļiem mēs šo mērķi sasniedzam. Mūsu vīzija – sadursmes gadījumā Subaru dēļ necietīs neviens – ne Subaru iekšpusē, ne ārpus tā. Mūsu mērķis ir pasargāt ne tikai Subaru automobilī braucošos, bet arī citus satiksmes dalībniekus, piemēram, riteņbraucējus un gājējus.

SUBARU
IK GADU

SARAŽO 1,2 MILJONUS

PILNPIEDZIŅAS
AUTOMOBIĻU

PASAULES KLASES DROŠĪBAS SISTĒMAS,

PAAUGSTINĀTS
KLĪRENSS,

UN ĪSTI EFEKTĪVA
PILNPIEDZIŅA

VAIRĀK DROŠĪBAS

CEĻA ZĪMJU
ATPAZĪŠANA

Jaunais Outback nolasa ātruma ierobežojuma zīmes un savieno šo informāciju ar kruīza kontroles sistēmu.

ADAPTĪVĀS GAISMAS BRAUKŠANAI

Tālo gaismu apgaismojuma diapazons tiek kontrolēts, tiek noregulētas sekcijas, kas skar priekšā vai pretī braucošus transportlīdzekļus, bet pārējās sekcijas tiek apgaismotas ar tālajiem stariem. Uz līkumotiem ceļiem lukturi seko līdzi stūres kustībām.

SEJAS
NOLASĪŠANA

Infrasarkanā kamera ar sejas atpazīšanas programmatūru pastāvīgi nolasa acu kustības un var brīdināt ar skaņas un gaismas signālu, ja nepievēršat ceļam pietiekamu uzmanību vai aizmiegat.

VAIRĀK FUNKCIJU

IEBŪVĒTS JUMTA BAGĀŽNIEKS

Integrēti jumta reliņi ar iebūvētu jumta bagāžnieku. Viegli salokās uz priekšu ar vienas rokas rokturi. Vienmēr ar jums, gatavs un funkcionāls.

BRĪVROKU ATVĒRŠANA

Izmantojot sensoru, jūs viegli varat atvērt bagāžas nodalījuma durvis ar rokas kustību.

STARTEX POLSTERĒJUMS

Viena no jaunajām funkcijām ir StarTex sēdekļu polsterējums, kas ir ūdensnecaurlaidīgs, izturīgs un viegli tīrāms sēdekļu materiāls.

VAIRĀK PAR OUTBACK

11,6 COLLU EKRĀNS

Mēs vienmēr esam lepojušies ar informācijas sistēmām, kas tiek piedāvātas Outback. Bet ar jaunu vertikālo 11,6 collu skārienekrānu Outbach tagad ir spēris milzīgu soli uz priekšu. Izmantojot to, jūs kontrolējat lielāko daļu automašīnas funkciju, un, protams, tas ir saderīgs gan ar Apple CarPlay, gan ar Android Auto.

KLĪRENSS

Ar Outback vienmēr ir bijis ērti pārvietoties, taču ar līdz 213 mm paaugstināto klīrensu jūs varat droši braukt pa jebkuru ceļu.

JAUNA PLATFORMA

Outback ir veidots uz jaunās Subaru globālās platformas. Salīdzinot ar iepriekšējo, tā ir divtik stingra. Tā nodrošina arī vēl lielāku drošību, uzlabotu komfortu un klusāku salonu.

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas?

Sazinieties ar izplatītāju