location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

OUTBACK

 

Cenas Specifikācijas

OUTBACK

 

Cenas Specifikācijas

Galerija

Modeļi

Modeļi

Modeļi  Cenas Transmisija
2.5i Active 32 700 € Lineartronic
2.5i Ridge 34 600 € Lineartronic

Modeļi  Cenas Transmisija
2.5i Summit 38 700 € Lineartronic
360°

360°

panorāma

Wilderness Green
EKSTERJERS

EKSTERJERS

NEKAS TEVI NESPĒJ APTURĒT

Kal lielus plānus! Ar Outback tu pieveiksi gandrīz jebkuru ceļu, ko vēlies izpētīt, un, pateicoties Subaru bokserdzinējam ar labākajiem degvielas patēriņa rādītājiem savā klasē, tas tevi aizvedīs vēl tālāk. Outback spēcīgais izskats un sniegums nozīmē arī to, ka tas spēj pieveikt grūti izbraucamu ceļu vai arī iebraukt jaunu. Subaru Outback rada pārliecību un atklāj jaunas iespējas, lai tu varētu doties, kur vien vēlies. Outback dizains apliecina spēku un izturību, savukārt modernais interjers piedāvā augstas kvalitātes materiālus un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju, lai tev ne par ko nebūtu jāraizējas.

Eksterjera elementi 

SALONS
 • Salons
 • Tehnoloģija
 • Ērtība
 • Daudzpusīgums
 • 360°
Salons

SALONS

TVER KATRU MIRKLI!

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli.

Interjera elementi

Tehnoloģija

SALONS

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA, KAS SNIEDZ DAUDZ IESPĒJU

Lai katra diena ir lieliska! Outback ģeniālais dizains un tehnoloģijas lieliski sevi apliecina un pierāda lietderīgumu. Piekļuvi tehnoloģijām nodrošina centrālais 7 collu skārienekrāns un LCD displejs. Tavā rīcībā būs premium klases audiosistēma ar 12 Harman/Kardon skaļruņiem*1 vai audiosistēma ar sešiem skaļruņiem. Turklāt visa informācijas un izklaides sistēma ir saderīga ar viedtālruņiem, tāpēc tev būs viegli uzturēt kontaktus.*2

LASĪT VAIRĀK

Ērtība

SALONS

INTERJERS TAVĀM ĒRTĪBĀM

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli, savukārt pārdomātā kravas telpa piedāvā dažādas iespējas ikdienas piedzīvojumiem.

Daudzpusīgums

SALONS

ELASTĪGI RISINĀJUMI

Tagad tavai dzīvei ir, kur izplesties. Lielajā kravas telpā pietiks vietas veseliem četriem koferiem ar 80 litru tilpumu, turklāt ir izveidota līdzenāka grīda, lai varētu ievietot vairāk bagāžas. Pateicoties 60/40 proporcijā nolokāmajiem aizmugures sēdekļiem, tu vienā mirklī vari tos pielāgot, lai ievietotu automobilī garākus priekšmetus un pietiktu vietas arī pasažieriem.

360°

SALONS

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.

EYESIGHT

EYESIGHT

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereokameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda
piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un distanci, sistēma atpazīst ne tikai automobiļus, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus*2. Kad sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc savā Outback tu jutīsies drošāk.


lasīt vairāk par Eyesight

TEHNOLOĢIJAS
 • BOXER DZINĒJI
 • Simetriskā pilnpiedziņa
 • Transmisija
 • X-Mode
BOXER DZINĒJI

TEHNOLOĢIJAS

Subaru bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visam automobilim zemāku smaguma centru, zemāku profilu un labāk līdzsvarotu svara sadalījumu.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

Simetriskā pilnpiedziņa

TEHNOLOĢIJAS

Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc Outback tā sajūsmina. Subaru automobiļi aizvien ir ļāvuši vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tiem raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automobilis ir izturīgs pret sānsveri un tam piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automobilim ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

lasīt vairāk par simetriskā pilnpiedziņa

Transmisija

TEHNOLOĢIJAS

Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana 2.5i dzinējiem palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.

lasīt vairāk par transmisija

X-Mode

TEHNOLOĢIJAS

Varenajā Outback tevi nespēj apturēt gandrīz nekas. Simetriskā pilnpiedziņa nodrošina lielisku saķeri sniega un lietus apstākļos vai braucot pa nelīdzeniem ceļiem. Turklāt, pateicoties X-MODE režīmam ar stāvu nobraucienu kontroles funkciju, Outback lieliski pārvar stāvas nogāzes un nelabvēlīgus ceļa apstākļus.

LASĪT VAIRĀK par X-Mode

DROŠĪBA
 • EURO NCAP
 • AKTĪVĀ / Pasīvā
EURO NCAP

DROŠĪBA

Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums

Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) drošības testos.

AKTĪVĀ / Pasīvā

DROŠĪBA


PADARI SAVU OUTBACK PAR ĪS TENI SAVĒJO

Liec lietā Subaru aksesuārus un pielāgo Outback savai personībai un dzīvesveidam.
Ja vēlies pievienot papildu ērtības, uzlabot funkcionalitāti vai personalizēt sava Outback ārējo izskatu,
tev noderēs Subaru aksesuāri, kas pēc formas un kvalitātes atbilst tavam Subaru automobilim.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportēšana

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs

 • Audio un navigācija