OUTBACK

SUBARU OUTBACK

SAIKNE
AR TAVU
PASAULI

IZMANTO… .

KATRU IZDEVĪBU

Nekad neatsakies no piedzīvojuma! Subaru Outback rada pārliecību un atklāj jaunas iespējas, lai tu varētu doties, kur vien vēlies.

Outback dizains apliecina spēku un izturību, savukārt modernais interjers piedāvā augstas kvalitātes materiālus un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju, lai tev ne par ko nebūtu jāraizējas. Tu vari būt drošs, Outback tev dāvās lieliskus braucienus un apbrīnojamu komfortu.

VAI DOMĀ PAR IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU?

Vislabākais veids, kā iepazīt Outback, ir izmēģinājuma brauciens.
Mūsu pārstāvji priecāsies tevi redzēt

Rezervē izmēģinājuma braucienu

PASAULĒ KVALITATĪVĀKĀ PILNPIEDZIŅA

Jau kopš 1972. gada pilnpiedziņa ir Subaru DNS sastāvdaļa, un visus mūsu automobiļus piedzen četri riteņi. Ik gadu mēs saražojam un pārdodam vairāk nekā miljonu pilnpiedziņas automobiļu. Tas ir par 50 procentiem vairāk nekā Audi un divreiz vairāk nekā Land Rover, kas mūs padara par lielāko pilnpiedziņas automobiļu ražotāju pasaulē.

Lasīt vairāk par mūsu pilnpiedziņu

DROŠĪBA

Subaru ražotie automobiļi ir vieni no visdrošākajiem pasaulē, un ražotājs aktīvi rūpējas par drošību kopš uzņēmuma pirmsākumiem 1958. gadā. Jau 20. gadsimta 60. gados ražotājs veica pats savus sadursmes testus. Subaru bija viens no pirmajiem, kas ieviesa sadursmē deformējamu stūres statni, bet Subaru bokserdzinējs sadursmes gadījumā paslīd zem automobiļa, nevis nonāk salonā. Daudzas no šīm tehnoloģijām ir ieviesuši citi zīmoli, un tās ir atrodamas arī konkurentu automobiļos.

Lasīt par mūsu drošību

DAUDZPUSĪGUS RISINĀJUMUS

JO TAVAS VAJADZĪBAS VAR MAINĪTIES

ĀPUSE/SALONS

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga
tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli.

Apskatīt vairāk no ārpuses vai no iekšpuses

ELASTĪGI RISINĀJUMI

Tā kā vajadzības mēdz būt dažādas, ir patīkami apzināties, ka Outback palīdzēs visādās situācijās. Nospiežot pogu, elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis* atveras, lai tu uzreiz varētu piekļūt bagāžas nodalījumam, tādējādi ievietot mantas automobilī ir īpaši ērti.

ATRODI TUVĀKO
PĀRSTĀVNIECĪBUAtrodi tuvāko pārstāvniecību vai servisu, lai saņemtu ekspertu atbalstu un pieteiktos izmēģinājuma braucienam.