Outback

OUTBACK
CLASSIC

Atrodi izplatītāju

 

Ar pareizo aprīkojumu katra diena var kļūt par atmiņu vērtu piedzīvojumu.

Pilnpiedziņa, automātiskā ātrumkārba un pasaules klases autovadītāja atbalsta sistēma EyeSight iekļauta pamataprīkojumā – ar Subaru Outback tu vienmēr esi pirmais.

Pašlaik ir īstais Subaru laiks – ietaupi līdz pat 4000 eiro un saņem savu pilnpiedziņas Subaru Outback tūlīt!

Piedāvājums spēkā kamēr prece noliktavā. Piedāvājumu nevar apvienot ar iepriekš izsniegtiem piedāvājumiem, atlaidēm vai iepriekš noslēgtiem līgumiem.        

SUBARU OUTBACK

LIELS. IZTURĪGS. DROŠS.

Outback var lepoties ar itin visu, ko iecienījuši Subaru īpašnieki. Drošības, izmēru un vilktspējas jomā tam nav līdzīgu. Tas ir ideāli piemērots cilvēkiem, kas vēlas pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Outback būs labs sabiedrotais gan lielās, gan mazās aktivitātēs.

VIENMĒR PILNPIEDZIŅA

Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību. Automobilis ar pilnpiedziņu ir stabilāks, paredzamāks un vieglāk vadāms. Tu kā vadītājs vienmēr jutīsies pārliecinošāk, un par vilci nekad nebūs jāraizējas.

Lasīt vairāk par pilnpiedziņu

Eyesight

PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA SISTĒMA

EyeSight ir kā vēl viens acu pāris, kas vēro ceļu. Tās ir divas videokameras, kas fiksē skatu automobiļa priekšā. EyeSight ir radies 30 gadu izstrādes darba rezultātā. Automobiļi ar EyeSight vairāk nekā divas reizes retāk iekļūst negadījumos, turklāt aizmugurējas sadursmes risks ir samazinājies par 84 procentiem.

Lasīt vairāk par EyeSight

FUNKCIJU NOZĪME

Outback piedāvā daudz uzlabojumu, kas dzīvi padara vieglāku. Platie aizmugures durvju sliekšņi palīdz ērti aizsniegt bagāžu uz jumta. Daudzie nodalījumi un glāžu turētāji ir izslavēta Outback iezīme. Pieminēšanas vērts ir arī savā klasē plašākais aizmugures sēdeklis ar regulējamu atzveltni.

 

DODIES IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENĀ

Testa brauciens

Atrodi izplatītāju

LABI PĀRDOMĀTS. GAN IEKŠĒJI, GAN ĀRĒJI.

Ouback apvieno labāko no abām pasaulēm – varenu un izturīgu ārieni un pārdomāti veidotu salonu, kas ikvienu braucienu padarīs ērtu, drošu un tīkamu. Atklāj, ko vēl tev piedāvā Outback.

Uzzināt vairāk

VIETA TAVĀM VĒLMĒM

Slēpes, velosipēds, suns, medības, makšķerēšana vai vienkārši daba. Katram no mums ir sava aizraušanās. Tāpēc Outback ir viegli pielāgot, lai vieta atrastos ikvienam un it visam, ko tu vēlies. Ikvienā Outback ir plaša kravas telpa ar līdzenu grīdu, un tajā var ievietot veselus četrus koferus ar 80 litru tilpumu.

Aksesuāri

ATRODI TUVĀKO
PĀRSTĀVNIECĪBUAtrodi tuvāko pārstāvniecību vai servisu, lai saņemtu ekspertu atbalstu un pieteiktos izmēģinājuma braucienam.