location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

OUTBACK

 

Cenas Specifikācijas

OUTBACK

 

Cenas Specifikācijas

Galerija

Modeļi

Modeļi

Modeļi CenasTransmisija
2.5i Active 31 990  Lineartronic
2.5i Ridge 33 900  Lineartronic

Modeļi CenasTransmisija
2.5i Summit 38 000  Lineartronic
360°

360°

panorāma

Wilderness Green
Eksterjers

Eksterjers

NEKAS TEVI NESPĒJ APTURĒT

Varenajā Outback tevi nespēj apturēt gandrīz nekas. Simetriskā pilnpiedziņa nodrošina lielisku saķeri sniega un lietus apstākļos vai braucot pa nelīdzeniem ceļiem. Turklāt pateicoties X-MODE režīmam ar stāvu nobraucienu kontroles funkciju, Outback lieliski pārvar stāvas nogāzes un nelabvēlīgus ceļa apstākļus.

Eksterjera elementi 

Salons
 • Salons
 • Tehnoloģija
 • Ērtība
 • Daudzpusīgums
 • 360°
Salons

Salons

TVER KATRU MIRKLI!

Nekad neatsakies no piedzīvojuma! Subaru Outback rada pārliecību un atklāj jaunas iespējas, lai tu varētu doties, kur vien vēlies. Outback dizains apliecina spēku un izturību, savukārt modernais interjers piedāvā augstas kvalitātes materiālus un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju, lai tev ne par ko nebūtu jāraizējas. Tu vari būt drošs, Outback tev dāvās lieliskus braucienus un apbrīnojamu komfortu.

Interjera elementi

Tehnoloģija

Salons

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA, KAS SNIEDZ DAUDZ IESPĒJU

Lai katra diena ir lieliska! Outback ģeniālais dizains un tehnoloģijas lieliski sevi apliecina un pierāda lietderīgumu. Piekļuvi tehnoloģijām nodrošina centrālais 7 collu skārienekrāns un LCD displejs. Tavā rīcībā būs premium klases audiosistēma ar 12 Harman/Kardon skaļruņiem*1 vai audiosistēma ar sešiem skaļruņiem. Turklāt visa informācijas un izklaides sistēma ir saderīga ar viedtālruņiem, tāpēc tev būs viegli uzturēt kontaktus.*2

LASĪT VAIRĀK

Ērtība

Salons

INTERJERS TAVĀM ĒRTĪBĀM

Mājīgais interjers tevi aicina patiesi tīkamā salonā. Plīša apdare un lietotājam draudzīga tehnoloģija ļauj justies sevišķi komfortabli, savukārt pārdomātā kravas telpa piedāvā dažādas iespējas ikdienas piedzīvojumiem.

Daudzpusīgums

Salons

ELASTĪGI RISINĀJUMI

Tā kā vajadzības mēdz būt dažādas, ir patīkami apzināties, ka Outback palīdzēs visādās situācijās. Nospiežot pogu, elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis* atveras, lai tu uzreiz varētu piekļūt bagāžas nodalījumam, tādējādi ievietot mantas automobilī ir īpaši ērti. Tagad tavai dzīvei ir, kur izplesties. Lielajā kravas telpā pietiks vietas veseliem četriem koferiem ar 80 litru tilpumu, turklāt ir izveidota līdzenāka grīda, lai varētu ievietot vairāk bagāžas. Pateicoties 60/40 proporcijā nolokāmajiem aizmugures sēdekļiem, tu vienā mirklī vari tos pielāgot, lai ievietotu automobilī garākus priekšmetus un pietiktu vietas arī pasažieriem.

 

* Tikai Summit modelim.

360°

Salons

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.

Eyesight

Eyesight

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereokameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda
piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un distanci, sistēma atpazīst ne tikai automobiļus, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus*2. Kad sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc savā Outback tu jutīsies drošāk.


lasīt vairāk par Eyesight

Tehnoloģijas
 • BOXER DZINĒJI
 • Simetriskā pilnpiedziņa
 • Transmisija
BOXER DZINĒJI

Tehnoloģijas

Kal lielus plānus! Ar Outback tu pieveiksi gandrīz jebkuru ceļu, ko vēlies izpētīt, un, pateicoties Subaru bokserdzinējam ar labākajiem degvielas patēriņa rādītājiem savā klasē, tas tevi aizvedīs vēl tālāk. Outback spēcīgais izskats un sniegums nozīmē arī to, ka tas spēj pieveikt grūti izbraucamu ceļu vai arī iebraukt jaunu.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

Simetriskā pilnpiedziņa

Tehnoloģijas

Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc Outback tā sajūsmina. Subaru automobiļi aizvien ir ļāvuši vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tiem raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automobilis ir izturīgs pret sānsveri un tam piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automobilim ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

lasīt vairāk par simetriskā pilnpiedziņa

Transmisija

Tehnoloģijas

Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana 2.5i dzinējiem palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.

lasīt vairāk par transmisija

Drošība
 • EURO NCAP
 • AKTĪVĀ / Pasīvā
EURO NCAP

Drošība

Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums

Outback ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme) drošības testos.

AKTĪVĀ / Pasīvā

Drošība


PADARI SAVU OUTBACK PAR ĪS TENI SAVĒJO

Liec lietā Subaru aksesuārus un pielāgo Outback savai personībai un dzīvesveidam.
Ja vēlies pievienot papildu ērtības, uzlabot funkcionalitāti vai personalizēt sava Outback ārējo izskatu,
tev noderēs Subaru aksesuāri, kas pēc formas un kvalitātes atbilst tavam Subaru automobilim.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportēšana

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs

 • audio un navigācija