OUTBACK

Drošākais pasažieru automobilis 2021.gadā, saskaņā ar Euro NCAP.

Ar kopējo testu rezultātu 88,8%, Euro NCAP nosauca Subaru Outback par drošāko automobili, ko viņi ir pārbaudījuši 2021. gadā!*1

Subaru EyeSight vadītāja palīgsistēmas veiktspēja drošības palīglīdzekļu kategorijā ir 95%, padarot Outback par pirmo automobili, kas saņēmis augstāko rezultātu visās transportlīdzekļu klasēs*2 

Outback rādītājs neaizsargātiem satiksmes dalībniekiem ir 84% – augstākais rādītājs, kas reģistrēts visās transportlīdzekļu klasēs 2021*3 

Pilnīgi jaunais SUBARU Outback ir klāt!

Skaties video zemāk:

VAIRĀK DROŠĪBAS

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Jaunais Outback nolasa ātruma ierobežojuma zīmes un savieno šo informāciju ar kruīza kontroles sistēmu.

ADAPTĪVĀS GAISMAS BRAUKŠANAI

Tālo gaismu apgaismojuma diapazons tiek kontrolēts, tiek noregulētas sekcijas, kas skar priekšā vai pretī braucošus transportlīdzekļus, bet pārējās sekcijas tiek apgaismotas ar tālajiem stariem. Uz līkumotiem ceļiem lukturi seko līdzi stūres kustībām.

SEJAS NOLASĪŠANA

Infrasarkanā kamera ar sejas atpazīšanas programmatūru pastāvīgi nolasa acu kustības un var brīdināt ar skaņas un gaismas signālu, ja nepievēršat ceļam pietiekamu uzmanību vai aizmiegat.

VAIRĀK FUNKCIJU

IEBŪVĒTS JUMTA BAGĀŽNIEKS

Integrēti jumta reliņi ar iebūvētu jumta bagāžnieku. Viegli salokās uz priekšu ar vienas rokas rokturi. Vienmēr ar jums, gatavs un funkcionāls.

BRĪVROKU ATVĒRŠANA

Izmantojot sensoru, jūs viegli varat atvērt bagāžas nodalījuma durvis ar rokas kustību.

STARTEX POLSTERĒJUMS

Viena no jaunajām funkcijām ir StarTex sēdekļu polsterējums, kas ir ūdensnecaurlaidīgs, izturīgs un viegli tīrāms sēdekļu materiāls.

VAIRĀK PAR OUTBACK

11,6 COLLU EKRĀNS

Mēs vienmēr esam lepojušies ar informācijas sistēmām, kas tiek piedāvātas Outback. Bet ar jaunu vertikālo 11,6 collu skārienekrānu Outbach tagad ir spēris milzīgu soli uz priekšu. Izmantojot to, jūs kontrolējat lielāko daļu automašīnas funkciju, un, protams, tas ir saderīgs gan ar Apple CarPlay, gan ar Android Auto.

KLĪRENSS

Ar Outback vienmēr ir bijis ērti pārvietoties, taču ar līdz 213 mm paaugstināto klīrensu jūs varat droši braukt pa jebkuru ceļu.

JAUNA PLATFORMA

Outback ir veidots uz jaunās Subaru globālās platformas. Salīdzinot ar iepriekšējo, tā ir divtik stingra. Tā nodrošina arī vēl lielāku drošību, uzlabotu komfortu un klusāku salonu.

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas?

Sazinieties ar izplatītāju