17.02.2022

Subaru Outback ir gada drošākais automobilis

EE_ncap_2021.png

2021.gadā drošība turpināja mirdzēt kā Subaru emblēmas spožākā zvaigzne. Testu pēc testa jaunajam Outback tika piešķirtas augstākās atzīmes par ceļu satiksmes drošību, un, kad Euro NCAP apkopoja fiskālā gada rezultātus, Subaru lielais ģimenes auto izcēlās kā automobilis ar augstāko kopējo drošības rādītāju no visiem automobiļiem, kas novērtēti ar piecām zvaigznēm!

Ar kopējo testu rezultātu 88,8%, Euro NCAP nosauca Subaru Outback par drošāko automobili, ko viņi ir pārbaudījuši 2021. gadā!

Outback izcēlās galvenokārt gājēju aizsardzības un vadītāja atbalsta sistēmu testu kategorijās, kur individuālie testu rezultāti bija augstākie, kas sasniegti jebkuram citam automobilim. Testu rezultāts bija 84% aizsardzība neaizsargātiem satiksmes dalībniekiem, piemēram, gājējiem un velosipēdistiem, un pat 95% aizsardzība Subaru Outback uzlabotajai vadītāja atbalsta sistēmai.

Abās kategorijās Subaru unikālā EyeSight sistēma būtiski veicināja Outback rezultātu ievērojamo pārsvaru.

Kā daļa no Subaru ambīcijām ražot pasaulē drošākos automobiļus, vadītāja palīgsistēmas ar visām pieejamajām funkcijām ir iekļautas standarta aprīkojumā visos Subaru automobiļos.

Visaugstākā drošības līmeņa nodrošināšana arī ir iemesls, kāpēc Outback ir aprīkots ar pastāvīgo četru riteņu piedziņu standarta aprīkojumā.

Tie ir rezultāti, kas gūti no 30 gadu pieredzes progresīvu un uzticamu tehnoloģiju sistēmu nepārtrauktā izstrādē ar mērķi ražot pasaulē drošākos automobiļus gan tiem, kas atrodas salonā, gan visiem pārējiem ārpus automobiļa.

 

Bild1.jpg