krosoveru

2020.02.04

Subaru XV jau otro reizi ir apbalvots ar “4x4 Magazine” žurnāla “2021. gada krosoveru universālis” titulu.

“4X4 Magazine” ir Lielbritānijas tirgus līderis bezceļu automobiļu jomā. Viņi testē lielu skaitu pasaules labāko autoražotāju pilnpiedziņas transportlīdzekļu. Atkal iegūt šo balvu savā kategorijā – tas vēl vairāk stiprina Subaru nemitīgos centienus veidot neticami drošus, ārkārtīgi spējīgus un uzticamus automobiļus.

Pārliecinošs uz slidenām pilsētas ielām, kā arī nelīdzeniem un dubļainiem lauku ceļiem, XV apvieno Subaru leģendārās bezceļu spējas ar izcilu komfortu uz ceļa. Ar pastāvīgo simetrisko pilnpiedziņu jūs varat sagaidīt izcilu noturēšanos un vadāmību uz ceļa un apvidū, kā arī jebkuros apstākļos.

Tiesnešu slavēts par tā drošības īpašībām, XV ir arī ideāls ģimenes auto. Ideāli piemērots sportam un vaļaspriekiem brīvā dabā, brīvdienu atpūtai vai pat tikai braucieniem līdz skolai, jūs zināt, ka ar maksimālo 5 zvaigžņu Euro NCAP drošības novērtējumu jums tiks piedāvāta vislabākā aizsardzība jums un jūsu ģimenei, lai kurp jūs dotos.

Alans Kids, “4x4 Magazine” redaktors, teica: "Tā ir viena no drošākajām automašīnām pasaulē – kā arī tai ir precīzas manieres uz ceļa un pārsteidzošs spēju līmenis apvidū."

Ringo Rahumēls no Subaru Nordic komentēja: “Mēs priecājamies, ka XV ir ieguvis 2021. gada krosoveru universāļa titulu. Mēs zinām, ka mums ir lielisks produkts, kuru mūsu klienti gadu no gada turpina mīlēt un uzticēties tam jūdzi pēc jūdzes. Jo viņi zina – ja jums pieder Subaru, jūs braucat ar vienu no drošākajiem, spējīgākajiem un uzticamākajiem automobiļiem šodien uz mūsu ceļiem.”