SUBARU AUTORIZĒTAIS SERVISS

Autorizēts Subaru serviss noteikti ir vislabākā izvēle tava automobiļa remontam vai apkopei. Mūsu servisi ievēro Subaru rūpnīcas vadlīnijas, un mums vienmēr ir pieejama visjaunākā informācija un jaunākie automobiļu programmatūras atjauninājumi. Mūsu tehniķi ir īpaši apmācīti un labi pazīst tavu automobiļa modeli. Lai nodrošinātu nevainojamu darbību un lielisku automobiļa tālākpārdošanas vērtību, mēs vienmēr izmantojam Subaru oriģinālās detaļas.

  • Pārzina tieši tavu Subaru
  • Ievēro Subaru vadlīnijas
  • Visjaunākie programmatūras atjauninājumi tavam automobilim
  • Svarīga informācija par tavu automobili
  • Subaru oriģinālās detaļas
  • Remonts un garantija detaļām
  • Zīmogi servisa grāmatiņā palielina tava automobiļa tālākpārdošanas vērtību

SUBARU ORIĢINĀLIE AKSESUĀRI

Subaru oriģinālie aksesuāri ir pārbaudīti un garantē visaugstāko kvalitāti, atbilstību un funkcionalitāti. Mūsu aksesuāri ir veidoti, domājot arī par drošību. Mēs esam rūpīgi izvēlējušies aksesuārus tavam Subaru automobilim, lai tu varētu pilnībā nodoties tam, ko vēlies ar to darīt. Vēss klimats nosaka stingrākas prasības automobilim uzstādītajiem aksesuāriem.

Sniegs un sāls ziemā ir nesaudzīgi pret diskiem un piekabes āķiem. Mūsu diski un piekabes āķi ir īpaši pārbaudīti un piemēroti ziemeļvalstu klimatam. Jumta bagāžnieki, slēpju kastes, velosipēdu un kajaku turētāji ir izmēģināti un pārbaudīti, lai nodrošinātu bezrūpīgu laika pavadīšanu brīvā dabā. Mūsu pamatprincipi ir funkcionalitāte un vienkāršība. Mūsu aksesuāri ir izstrādāti tikai un vienīgi Subaru automobiļiem.

AUTOMOBIĻA STIKLI

Automobiļa vējstikls ir ļoti svarīga automobiļa konstrukcijas daļa; tas ne tikai pasargā no vēja un nokrišņiem, bet arī aizsargā tā iekšpusē uzstādītos sensorus. Vējstikla augšējā malā ir uzstādīta Subaru EyeSight sistēma kopā ar citiem sensoriem.

Ja jāmaina vējstikls, ir ārkārtīgi svarīgi, lai jaunā vējstikla parametri būtu tādi paši kā Subaru oriģinālajam vējstiklam. Automobiļa drošības sistēmām ir ļoti mazas optiskās refrakcijas un biezuma pielaides. Ņem vērā, ka arī vējstikls palīdz nodrošināt skaņas izolāciju salonā.

Akmeņu radītas skrambas ir jāsalabo pēc iespējas ātrāk, pirms mitrums ir iekļuvis dziļāk un sabojājis stikla plēvi vai radījis plaisas. Atkarībā no tā, kur akmens trāpījis, vējstikls var būt jānomaina. Sazinieties ar autorizētu Subaru servisu.

Ne mazāk svarīgi ir pareizi uzstādīt vējstiklu un kalibrēt Subaru EyeSight sistēmu pēc vējstikla nomaiņas. Mūsu Subaru tehniķi ir apmācīti un sertificēti šī darba veikšanai.

Mainot vējstiklu, ir jānoņem EyeSight kamera, bet pēc nomaiņas tā ir jākalibrē kopā ar jauno vējstiklu. Subaru autorizētajos servisos ir visi Subaru EyeSight kalibrēšanai nepieciešamie specializētie instrumenti, ko izstrādājuši Subaru inženieri.

Subaru mērķis ir ražot drošākos automobiļus pasaulē. Mēs esam pārliecināti, ka tu vēlies braukt ar drošu automobili.

Subaru oriģinālās detaļas un autorizētie servisi ir visdrošākā izvēle tev un tavai ģimenei.

SUBARU ORIĢINĀLĀS DETAĻAS

Subaru ražo automobiļus kopš 1958. gada. Mēs vienmēr esam piešķīruši lielu nozīmi automobiļu drošībai un ilgtspējai. Mēs nešaubāmies, ka ir svarīgi pārbaudīt detaļu darbību, atbilstību un kvalitāti. Subaru oriģinālās detaļas ļauj mierīgi braukt daudzus kilometrus.