4 MODEĻI.
VIENS NO TIEM TAVĒJAIS.

MŪSU MODEĻU KLĀSTS

ČETRI DAŽĀDI SEGMENTI.
VIENA AUGSTĀKĀS KLASES DROŠĪBA.

Subaru vienmēr ir un paliek Subaru. Mēs būvējam automobiļus tiem, kuri augstu vērtē pasaulē labāko visaptverošo drošību, praktiskumu un izturību. Katrā ziņā braukšanai jābūt arī patīkamai. Tev atliek vienīgi izvēlēties, kurš modelis ir piemērotākais tieši tev. Un galvenais – kādu lomu tu savam automobilim vēlies piešķirt.

Jaunais Solterra

Viss, ko jūs sagaidāt no Subaru. Četru riteņu piedziņa, pasaules klases drošība standartā un īpaši augsts aprīkojuma līmenis jau sākuma versijā. Vienīgā atšķirība no citiem mūsu modeļiem ir tā, ka tas ir 100% darbināms ar elektrību līdz 460 km, ja nepieciešams.

Iepazīsti Solterra

Crosstrek

Crosstrek ir veidots ar rūpēm par tā īpašnieku. Pilnpiedziņa, kravnesība un augstākajiem standartiem atbilstoša drošība – tās ir funkcijas, kas vēsturiski padarījušas Subaru par iecienītu automobili un pirmo izvēli aktīvām ģimenēm.

Iepazīsti Crosstrek

Outback

Outback ir nepārspējams drošības, izmēru un vilktspējas jomā. Tas ir ideāls automobilis aktīvām ģimenēm. Outback bija pasaulē pirmais tāda veida automobilis, un tas joprojām ir līderis.

Iepazīsti Outback

Forester

Forester domāts tiem, kam vajadzīgs izturīgs darba zirgs, ar ko nokļūt itin visur. Forester vienlīdz labi jūtas gan uz dubļaina zemes ceļa, gan garos pārbraucienos, gan pilsētā. Risks iegrimt dubļos ir minimāls. Toties daudz lielāka ir iespēja iegrimt nebeidzamā baudā, braucot savā Forester.

Iepazīsti Forester

KĀDS APRĪKOJUMS BŪS TAVĀ SUBARU?

VISS IEKĻAUTS. VISIEM MODEĻIEM.

AUGSTĀKIE DROŠĪBAS STANDARTI

Drošības ziņā mēs nepieļaujam nekādus kompromisus. Tieši tādēļ mūsu pasaulē labākā autovadīšanas atbalsta sistēma EyeSight ir iekļauta katra Subaru pamataprīkojumā. Drošība nedrīkst būt izvēle par papildmaksu. Mūsu mērķis ir ražot drošākos automobiļus pasaulē.

Lasīt vairāk par drošību

VIENMĒR PILNPIEDZIŅA

Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību, tāpēc šī sistēma ir visiem mūsu modeļiem. Pilnpiedziņas priekšrocības ir arī lielisks sniegums bezceļa apstākļos un izcila vilkšanas spēja.

Lasīt vairāk par pilnpiedziņu