TRĪS MODEĻI.
VIENS NO TIEM TAVĒJAIS.

MŪSU AUTOMOBIĻI

VIENMĒR AUGSTS
DROŠĪBAS LĪMENIS.
TRĪS DAŽĀDI DIZAINI.

Subaru vienmēr ir un paliek Subaru. Mēs būvējam automobiļus tiem, kuri augstu vērtē pasaulē labāko visaptverošo drošību, praktiskumu un izturību. Katrā ziņā braukšanai jābūt arī patīkamai. Tev atliek vienīgi izvēlēties, kurš modelis ir piemērotākais tieši tev. Un galvenais – kādu lomu tu savam automobilim vēlies piešķirt.

FORESTER

ar aprīkojuma pakotni Base
no 27 990 €

Forester domāts tiem, kam vajadzīgs izturīgs darba zirgs, ar ko nokļūt itin visur. Forester vienlīdz labi jūtas gan uz dubļaina zemes ceļa, gan garos pārbraucienos, gan pilsētā. Risks iegrimt dubļos ir minimāls. Toties daudz lielāka ir iespēja iegrimt nebeidzamā baudā, braucot savā Forester.

Iepazīsti Forester

OUTBACK

ar aprīkojuma pakotni Active
no 29 400 €

Outback ir nepārspējams drošības, izmēru un vilktspējas jomā. Tas ir ideāls automobilis aktīvām ģimenēm. Outback bija pasaulē pirmais tāda veida automobilis, un tas joprojām ir līderis.

Iepazīsti Outback

KĀDS APRĪKOJUMS BŪS TAVĀ SUBARU?

VISS IEKĻAUTS. VISIEM MODEĻIEM.

AUGSTĀKIE DROŠĪBAS STANDARTI

Drošības ziņā mēs nepieļaujam nekādus kompromisus. Tieši tādēļ mūsu pasaulē labākā autovadīšanas atbalsta sistēma EyeSight ir iekļauta katra Subaru pamataprīkojumā. Drošība nedrīkst būt izvēle par papildmaksu. Mūsu mērķis ir ražot drošākos automobiļus pasaulē.

Lasīt vairāk par drošību

VIENMĒR PILNPIEDZIŅA

Subaru pilnpiedziņa vispirms jau nozīmē drošību, tāpēc šī sistēma ir visiem mūsu modeļiem. Pilnpiedziņas priekšrocības ir arī lielisks sniegums bezceļa apstākļos un izcila vilkšanas spēja.

Lasīt vairāk par pilnpiedziņu


3 GADU BEZMAKSAS SERVISS

Visiem jauniem Subaru pirmos 3 gadus ir nodrošināts bezmaksas serviss. Tas iekļauj rezerves daļas, darbu un programmatūras atjauninājumus – lai tu savā Subaru varētu nobraukt pēc iespējas vairāk kilometru bez jebkādām raizēm.
(3 gadu laikam vai 45 000 km nobraukumam – kas tiek sasniegts pirmais)

Lasīt vairāk par servisu