location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
Modeļi

Modeļi

GT/GT-N

ModeļiCenasTransmisija
GT 26 990  Lineartronic
GT-N 30 390  Lineartronic

GT-S

ModeļiCenasTransmisija
GT-S 32 990  Lineartronic
360°

360

panorāma

Crystal Black Silica
Eksterjers

Eksterjers

Dizains un tehnoloģija sastopas, kad vienlīdz nozīmīga ir gan forma, gan funkcionalitāte. Levorg var lepoties ar noderīgas funkcionalitātes un estētisma apvienojumu ikkatrā uzbūves niansē.

EKSTERJERA ELEMENTI

Salons
 • Salons
 • Ērtība
 • Daudzpusīgums
 • 360°
Salons

Salons

Tas nav vienkārši interjers, tā ir telpa, kas domāta tev. Gluži tāpat kā darba kabinets, dzīvojamā istaba vai jebkura cita telpa, kur tu pavadi daudz laika, Levorg salons tevi priecēs ar taustei tīkamiem, mīkstiem materiāliem un kvalitāti, kas iztur laika pārbaudi. Tā ir vieta, kur valda laba gaume un elegance – tavu vērtību atspoguļojums.

INTERJERA ELEMENTI

Ērtība

Salons

Gluži kā automašīnā iebūvēts viedtālrunis, SUBARU STARLINK* informācijas un izklaides sistēma tev piedāvā piekļuvi interneta radio, izklaidējošas lietojumprogrammas un daudz ko citu. Lieto informācijas un izklaides sistēmu, izmantojot planšetdatoram līdzīgo 7 collu skārienekrānu vai daudzfunkciju stūres slēdzi. Ja nevari atrast savu mīļāko dziesmu, savieno iPhone, viedtālruni vai citu mobilo mūzikas ierīci ar USB vai
standarta AUX pieslēgvietu.

* Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automašīnu, nelieto skārienekrānu. Dažos reģionos var tikt piemērota maksa par komunikācijām.

Daudzpusīgums

Salons

Levorg ir konstruēts cilvēkiem, kas dzīvo pilnvērtīgu dzīvi un izbauda to. Tāpēc Levorg ir gana universāls un piemērots visdažādākajām aktivitātēm, vēlmēm, sportiskām izklaidēm un interesēm, kas svarīgas tieši tev. Tam ir plaša kravas telpa, kas
pielāgojama tavām vajadzībām.

360°

Salons

 

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.

eyesight

eyesight

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereo kameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un distanci, sistēma atpazīst ne tikai automašīnas, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus.*2 Kad sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc jaunajā Levorg tu jutīsies drošāk.


lasīt vairāk par Eyesight

Tehnoloģijas
 • BOXER dzinējs
 • Transmisija
 • Simetriskā pilnpiedziņa
BOXER dzinējs

Tehnoloģijas

Subaru bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visai automašīnai zemāku smaguma centru un labāku līdzsvaru. Turklāt virzuļu kustības ir vērstas viena pret otru, tādējādi mazinot vibrācijas.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

Transmisija

Tehnoloģijas

Pasažieru automobilis ar pilnpiedziņu – tā savulaik bija gluži jauna koncepcija, ko pasaulei piedāvāja Subaru. Pēc tam sabiedrības viedoklis par pilnpiedziņu mainījās uz visiem laikiem. Šī tendence turpinās arī ar jauno Lineartronic bezpakāpju variatora transmisiju, kas ir Levorg aprīkojumā. Šī jaunā tipa transmisija funkcionē pārsteidzoši precīzi un atsaucīgi.

Simetriskā pilnpiedziņa

Tehnoloģijas

Ne velti simetriskās pilnpiedziņas sistēma ir guvusi plašu atzinību pasaulē. Kad braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, tā piedāvā kontroli un uzticamu darbību, kamēr pārējie automobiļi cīnās, lai vienmērīgi sadalītu jaudu visiem četriem riteņiem. Sistēmas priekšrocības ir pamanāmas uzreiz – precīzāka kontrole pagriezienos, labāka vilktspēja uz slidena ceļa un straujāks paātrinājums. Rezultātā braukšana kļūst vieglāka, drošāka un tīkamāka.

lasīt vairāk par simetriskā pilnpiedziņa

Drošība
 • Aktīvā drošība
 • Pasīvā drošība
Aktīvā drošība

Drošība

Daudzas uzbūves iezīmes, kas padara braukšanu ar Levorg tik aizraujošu, vienlaikus pilda arī svarīgo drošības funkciju, pasargājot savus pasažierus no traumām. Labāk prognozējama vadāmība, uzlabota kontrole un plašāka pārskatāmība palīdz
autovadītājam laikus izvairīties no satiksmes negadījuma.

lasīt vairāk par aktīvā drošība

Pasīvā drošība

Drošība

Levorg konstrukcijā ietilpst dažādas progresīvas sistēmas un uzbūves elementi, piemēram, pārdomāti izvietoti drošības spilveni, priekšējie sēdekļi ar aizsardzību pret kakla skriemeļu traumām, pedāļu atbrīvošanas sistēma un trīspunktu drošības jostas, kas pasargā autovadītāju un pasažierus no iespējamām traumām.

lasīt vairāk par pasīvā drošība


Padari Levorg par īsteni savējo

Lai arī katram Levorg ir dāsns pamataprīkojums, Subaru oriģinālie aksesuāri ir ideāls veids,
kā pielāgot Subaru savam dzīvesstilam.
Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies pievienot ērtības, uzlabot funkcionalitāti vai personalizēt sava Levorg ārējo izskatu,
Subaru aksesuāri iederēsies lieliski un būs tikpat kvalitatīvi kā pats Subaru automobilis.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportēšana

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs