soltera_logo.png

Video shows the North American specification.

Jaunā Subaru Solterra Eiropas pirmizrāde

Subaru jaunais elektriskais un praktiskais ģimenes auto ir ieradies Eiropā! Apvidus automobilis ar aprīkojumu, kas vienmēr rūpējas par to, lai jūs un tie, kas jums rūp visvairāk, vienmēr nešaubīgi sasniegtu galamērķi.

Tās ir vērtības, ar ko jau vairākās paaudzēs rēķinās un novērtē Subaru īpašnieki. Tagad tas pirmo reizi tiek piedāvāts pilnībā elektriskā Subaru modelī: jaunais Solterra tiks laists klajā 2022. gada vidū.

Solterra i skogen

Nosaukums Solterra ir latīņu vārdu “Sol” un “Terra” apvienojums. Tulkojot latviešu valodā, tie nozīmē “saule” un “māte zeme”.

solterra i solnedgång
Solterra i skogen

Šis nosaukums ir izvēlēts, lai izrādītu pateicību un cieņu pret planētu, kuru cilvēki sauc par savām mājām, 

strålkastarna släckta

un debess ķermeni, kura enerģija ir nepieciešama dzīvībai, kādu mēs to pazīstam.

Solterra bredvid en gunga
brun interiör

Tas atspoguļo mērķi saglabāt Subaru tradicionālās nākotnes vērtības, radot iespēju nokļūt pie dabas krūts ar akumulatora elektroautomobili, kas spēj aizvest vēl tālāk par galamērķi un veikt atpakaļceļu mājup. Tās ir tās pašas īpašības, kuras raksturo citus mūsu modeļus: Subaru XV, Forester un jauno Outback. Solterra ir pavisam jauns SUV, kas ietver visas Subaru vērtības. Tikai ar vienu atšķirību. Tas ir pilnībā elektriskais auto.

Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju un būt pirmo testa brauciena dalībnieku vidū?

Abonējiet paziņojumus par šīs lapas atjauninājumiem ar jaunu, interesantu un svarīgu Subaru Solterra informāciju. Mēs pastāvīgi sniegsim Jums atjauninātu informāciju, fotoattēlus un videoklipus, tiklīdz tie būs saņemti no rūpnīcas un uzņēmuma P&I komandas. Tuvojoties nonākšanai tirdzniecībā, Jūs tiksiet arī uzaicināts uz modeļa pirmizrādi.

Pastāstiet par sevi

2022. gadā tirdzniecībā nonāks pavisam jaunais Subaru modelis Solterra ar pilnībā elektrisko piedziņu. Šis ar akumulatoru darbināmais SUV apvieno visu, ko varat sagaidīt no Subaru: maksimālu drošību, uzticamību, tradicionālo pilnpiedziņu un augstākās klases standarta aprīkojumu.

Subaru Solterra ir SUV, kas izmēros līdzinās pašreizējam Forester. Tā projektēšanā izmantota pilnībā jauna tehniskā platforma: e-Subaru Global Platform. Kā ierasts, Subaru izvirzījis skaidru mērķi: sasniegt absolūti augstākās klases drošības un stabilas braukšanas īpašības. Tās ir pamatvērtības, kuras virza ikviena Subaru automobiļa izstrādi, neatkarīgi no tā tehniskās uzbūves.

Pievienojieties mums ceļojumā no pasaules pirmizrādes, kas notiks jau šoruden, līdz brīdim, kad jaunais SUBARU modelis 2022. gadā nonāks tirdzniecībā Latvijā – un pretī nākotnei! Jaunumi, galvenās iezīmes un fakti par Subaru Solterra regulāri tiks publicēti šajā lapā..