ATKLĀSME

Jaunam Subaru vienmēr ir daudz unikālu priekšrocību. Īsta pilnpiedziņa, pasaules līmeņa drošība un tagad arī 5 gadu garantija - Subaru automašīnas ļoti piemērotas Latvijas ceļiem. Nāc un apskaties mūsu modeļu klāstu tuvākajā pārstāvniecībā.

#1

Visas drošības sistēmas vienmēr jauna Subaru pamataprīkojumā

Pastāvīgā pilnpiedziņa, autovadītāja asistents EyeSight, automātiskās bremzes priekšā un aizmugurē – lūk, tikai daži no iemesliem, kāpēc Subaru XV, Forester un Outback Euro NCAP testos atzīti par drošākajiem automobiļiem savā klasē.

Subaru noteikti ir viens no mūsdienu drošākajiem automobiļiem, un par drošību piemaksāt nevajadzēs.

Uzzināt vairāk

#2

Tavam jaunajam Subaru vienmēr 5 gadu garantija

Tātad ilgu laiku varēsi iztikt bez liekām raizēm. Un tā kā Subaru ir viens no visu laiku uzticamākajiem automobiļiem, tas kalpos vēl daudz ilgāk. Kad iegādājies jaunu Subaru, tu iegūsti bez raizēm mērotus ceļa kilometrus daudzu gadu garumā.

Uzzināt vairāk

#3

Subaru pilnpiedziņa vienmēr pamataprīkojumā

Latvijas klimatā braukšanas apstākļi mēdz mainīties dienu no dienas. Tad īpaši noderīgs ir pilnpiedziņas automobilis, kam uzticēties pat nepateicīgos laikapstākļos. Nomaini savu vienas ass piedziņas automobili uz drošu pilnpiedziņas Subaru tagad!

Uzzināt vairāk

#4

Subaru ir augsta tālākpārdošanas vērtība

Dažādās valstīs iegūtās atsauksmes apliecina mūsu automobiļu uzticamību un klientu augsto novērtēju-mu. Tieši tāpēc Subaru automobiļi ilgstoši saglabā augstu cenu un ir pieprasīti lietotu automobiļu tirgū.

Uzzināt vairāk

#5

Subaru ir ideāls vilcējs

Pastāvīgā pilnpiedziņa, zems smaguma centrs un jaudīgs bokserdzinējs Subaru padara par ideālu automobili piekabes vilkšanai. Ievērojams skaits Subaru lietotāju, aktīva dzīvesveida cienītāju, izman-to sava automobiļa vilcējspēku dienu no dienas.

#6

Subaru ir konstruēts ilgtspējai

97% pēdējo 10 gadu laikā pārdoto Subaru automobiļu joprojām ik dienu piedalās ceļu satiksmē. Gan skandināvu, gan vācu statistika Subaru zīmolu atzīst par vienu no uzticamākajiem un lietotājam draudzīgākajiem.

#7

Lieliski aprīkots pilnpiedziņas Subaru no 27 990 €

Bagātīgajā pamataprīkojumā ir iekļauta arī automātiskā transmisija, visas drošības sistēmas, piecu gadu garantija un vēl daudz citu vērtīgu uzlabojumu. Šobrīd tu vari iegādāties Subaru XV Active modeli par 27 990 €.

Uzzināt vairāk